zdjęcie konwalii ilustrujące artykuł Maj - Stypendia krajowe 2

30.04.2024

Maj 2024 – Stypendia krajowe

Powoli rozkręca się sezon na stypendia krajowe. Maj to czas, gdy z każdym tygodniem znajdziecie na naszym portalu więcej ofert. Dlatego warto regularnie do nas zaglądać!

Co nowego znajdziecie na Portalu Moje Stypendium

Być może zainteresuje Was, że stworzyliśmy zestawienie konkursów na prace dyplomowe i konkursów naukowych. Prócz tego niedawno na naszej stronie pojawiły się materiały eksperckie – Poradnik o stypendiach naukowych oraz Poradnik o stypendiach artystycznych.

Przypominamy o ogłoszonej niedawno przez Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości kolejnej edycji Programu Stypendiów Pomostowych. Maturzyści z małych miejscowości i niezamożnych rodzin mogą ubiegać się o dofinansowanie na I rok studiów dziennych.

Majowe stypendia krajowe

W artykule znajdziecie zestawienie ofert stypendialnych. Oczywiście kolejne propozycje z krótkimi terminami naborów wniosków będziemy publikować na bieżąco, dlatego zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki stypendiów i tygodniowych zestawień ofert.

Stypendia ogólnopolskie

Stypendia regionalne

Tym, którzy chcą być na bieżąco z programami wsparcia i rozwoju, polecamy nasz newsletter oraz grupę na Facebooku – Łowcy Stypendiów. W grupie poza naszymi postami znajdziecie też polecenia ciekawych inicjatyw, dodawane przez członków grupy!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.