O nas

Fundacja Dobra Sieć

Portal Moje Stypendium jest prowadzony przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności. Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 roku przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Początki naszej Fundacji to dwa główne programy: Moje Stypendium i E-wolontariat, które z czasem dały początek wielu innym naszym działaniom. 

Jeśli nie znacie historii portalu Moje Stypendium – zajrzyjcie do artykułu, w którym uchylamy rąbka tajemnicy.

Poznajcie także nasz zespół!

Poznajcie zespół Mojego Stypendium — Dorotę, Anię, Pawła, Weronikę, Olę i Gosię!

Nasza misja

Najważniejszym naszym celem jest rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z istnienia programów stypendialnych innych niż te oferowane przez szkoły i uczelnie. Jako zespół Fundacji Dobra Sieć poprzez serwis internetowy www.mojestypendium.pl informujemy o programach stypendialnych stowarzyszeń i fundacji, samorządów, firm i uczelni wyższych.

Co znajdziecie na portalu?

Na portalu mojestypendium.pl znajdują się:

Materiały o portalu

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli skorzystają Państwo z poniższych materiałów, aby podzielić się informacją o portalu Moje Stypendium z innymi. 🙂

Materiały udostępnione są na licencji Creative Commons „Uznanie autorstwa – Użycie niekomercyjne 4.0 Międzynarodowe” (CC BY-NC 4.0). Oznacza to, że można je rozpowszechniać w dowolnym medium i formacie, a także edytować (np. skracać na potrzeby postu w mediach społecznościowych). Należy oznaczyć, że autorem oryginalnych treści jest Fundacja Dobra Sieć. Materiałów nie można wykorzystywać do celów komercyjnych.

Wspieraj moje stypendium na patronite