Stypendia - wsparcie dla osób z Ukrainy w maju. W tle pole słoneczników.

15.05.2024

Stypendia – wsparcie dla osób z Ukrainy w maju

💙💛 Czy stypendia mogą stanowić wsparcie dla osób z Ukrainy w maju w 2024? Postanowiliśmy to sprawdzić i okazało się, że jak najbardziej tak! Stypendiów stricte dedykowanych dla obywateli i obywatelek Ukrainy jest nieco mniej, ale wciąż istnieją oferty skierowane dla osób z Ukrainy.  Są to rozwojowe szanse, najczęściej skierowane do studentów oraz naukowców. Dwie oferty dotyczą jednak także uczniów z Ukrainy.  Zachęcamy do regularnego śledzenia naszych publikacji, ponieważ będziemy systematycznie informować o dostępnych stypendiach dla mieszkańców Ukrainy. Serdecznie zapraszamy do lektury i sprawdzania poszczególnych ofert.

Jak działa nasz portal?

Zespół Fundacji Dobra Sieć poprzez bezpłatny portal edukacyjny Moje Stypendium niezmiennie od 2009 roku popularyzuje wiedzę o dostępnych w Polsce i zagranicą programach stypendialnych, konkursach oraz stażach.  Szukamy ofert, przede wszystkim spoza budżetu państwa czyli głównie od fundacji, samorządów, stowarzyszeń, i dodajemy je do naszej stypendialnej bazy.  Wybierając poszczególne kategorie możecie szukać tam stypendium lub konkursu skrojonego pod siebie!

Stypendia – wsparcie dla osób z Ukrainy w Polsce

Przedstawiamy stypendia dostępne dla obywateli Ukrainy. Pewne z tych stypendiów są przeznaczone tylko dla osób pochodzących z Ukrainy, podczas gdy inne są dostępne dla szerszego grona odbiorców.

Jak trzymać rękę na pulsie

Aby być na bieżąco z wszystkimi ofertami stypendialnymi i konkursowymi, sugerujemy zapisanie się do naszego newslettera! To najprostszy sposób, by trzymać rękę na pulsie, a z pewnością będziemy w nim zamieszczać aktualne informacje dotyczące ofert dla osób z Ukrainy. W ten sposób nie przegapicie żadnej z najcenniejszych propozycji dotyczących stypendiów i konkursów. Zestawienia stypendiów dla osób z Ukrainy, które będziemy publikować cyklicznie, w okolicach połowy miesiąca.

Jeśli słyszeliście o innych programach czy przydatnych stronach – skontaktujcie się z nami, z pewnością dołączymy informację o nich na portalu.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.