zdjęcie piszącej ilustrujące artykuł Konkursy na prace dyplomowe i konkursy naukowe - edycja wiosenna 2

2.04.2024

Konkursy na prace dyplomowe i konkursy naukowe – edycja wiosenna

Co jeszcze znajdziecie na portalu Moje Stypendium

Jak zapewne wiecie, konkursy naukowe są ważną częścią oferty naszych wyszukiwarek. Zanim jednak przejdziemy do listy propozycji, które dziś dla Was przygotowaliśmy, zachęcamy do sprawdzenia, czy wiecie co jeszcze czeka na Was na MojeStypendium.pl.

Nie zapominajcie, że na naszym portalu znajdziecie nie tylko konkursy naukowe, ale także konkursy artystyczne, konkursy literackie, stypendia krajowe, stypendia zagraniczne oraz staże studenckie i absolwenckie. Zapraszamy do przejrzenia!

Czy jesteście na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i subskrybujcie nasz newsletter? Zachęcamy.

Czy czytacie na bieżąco nasze zestawienie nowych ofert i artykuły eksperckie w aktualnościach? Jesli nie, to serdecznie polecamy.

Regomendujemy Wam, byście byli na bieżąco z treściami Moje Stypendium, bo codziennie pracujemy nad nową dawką informacji dla Was!

Konkursy naukowe w naszym serwisie

A teraz już przechodzimy do ofert. W tym zestawieniu znajdziecie dwadzieścia sześć aktualnych konkursów naukowych! Wiosną wiecie już zapewne jaki temat pracy dyplomowej wzięliście na warsztat. To dobry czas, by się zainteresować, czy istnieje konkurs na prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie, doktorskie, do którego możecie aplikować.

Konkursy na prace dyplomowe

Po pierwsze, prezentujemy aż 21 konkursów na najlepsze prace dyplomowe – magisterskie, licencjackie, inżynierskie, doktorskie i habilitacyjne!

Inne konkursy naukowe

A po drugie, dodatkowo zgromadziliśmy dla Was jeszcze pięć innego typu konkursów naukowych:

Dostęp do aktualnych informacji przez cały rok

Jeżeli poszukujecie aktualnych informacji i stypendiach, stażach, konkursach czy inspirujących inicjatywach edukacyjnych – bądźcie z nami! Jednym ze sposobów jest zapis na nasz newsletter oraz śledzenie regularnych wpisów na naszym fanpage’u na portalu Facebook. Zapraszamy!

Wystarczy kilka kliknięć, by o moimstypendium.pl dowiedziało się jeszcze więcej osób. Zostań naszym Darczyńcą i pomóż nam się rozwijać!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.