Wesprzyj nas

Pomóżcie nam działać jeszcze lepiej, by tysiące młodych, zdolnych osób z całej Polski mogło rozwijać swoje pasje, kontynuować edukację i realizować życiowe cele.

Co możesz zrobić?

Dołącz do grona naszych darczyńców

Każda, nawet najmniejsza wpłata pozwala naszej Fundacji rozwijać unikalne miejsce będące połączeniem otwartego Internetu i mądrego dziennikarstwa. Wybierz kwotę, jaką chcesz wesprzeć MojeStypendium.pl i zobacz, jak Twoje wsparcie pomoże innym!

Dzięki temu będziemy mogli:

  • zredagować dwa ogłoszenia stypendiów, konkursów lub staży
  • udzielić darmowej porady dla osób poszukujących wsparcia

Dzięki temu będziemy mogli:

  • opublikować dwa artykuły edukacyjne
  • zredagować cztery ogłoszenia stypendiów, konkursów lub staży
  • udzielić darmowej porady dla osób poszukujących wsparcia

Dzięki temu będziemy mogli:

  • opublikować trzy artykuły edukacyjne
  • zredagować osiem ogłoszeń stypendiów, konkursów lub staży
  • udzielić dwóch darmowych porad dla osób poszukujących wsparcia

Każde, nawet najmniejsze wsparcie, pomaga nam dotrzeć z rzetelną informacją i pomocą do ponad 300 tysięcy osób rocznie! Dziękujemy!

Zaangażuj się

Chcesz razem z nami tworzyć fajne miejsce w Internecie? Zaangażuj się! W ramach działań Fundacji współpracujemy z wolontariuszami w kilku głównych obszarach, m.in.:

Proponujemy współpracę na zasadzie wolontariatu kompetencji – do każdego wolontariusza/wolontariuszki podchodzimy indywidualnie, wspólnie uzgadniamy zakres współpracy. Pracownicy Fundacji wspierają wolontariuszy w rozwoju ich kompetencji (zarówno twardych, jak i miękkich) i zdobywaniu nowych umiejętności, oferują informacje zwrotne nt. wykonywanych zadań. Zależy nam, aby efektem współpracy był zarówno rozwój organizacji, jak i rozwój osobisty i zawodowy wolontariusza/wolontariuszki.

Chciałbyś/chciałabyś pomagać online? Zapraszamy na platformę TuDu.org.pl, gdzie organizacje pozarządowe mają szansę wstawiać mikrozadania do zrobienia online, a e-wolontariusze mogą je realizować!

Powiedz nam o swoich pomysłach

Skontaktuj się z nami w sprawie innych pomysłów - jesteśmy ciekawi Twojej opinii. 🙂

Jeśli jesteś przedstawicielem instytucji, sprawdź też zakładkę “Współpraca”.