26.04.2024

Stypendia, konkursy, staże – co nowego

Poniżej prezentujemy stypendia, konkursy, staże – co nowego dodaliśmy w mijającym tygodniu do naszych baz. A było tego całkiem sporo. Zachęcamy do przejrzenia!

Aktualności na MojeStypendium.pl

Nim jednak przejdziemy do zestawienie najświeższych ofert, przypominamy też, że niedawno opublikowaliśmy wiosenne zestawienie aktualnych konkursów artystycznych, muzycznych i literackich.

Natomiast w aktualnościach czeka na Was materiał ekspercki – Jak zdobyć stypendium w kilku krokach. Znajdziecie w nim wskazówki gdzie jak aplikować o stypendia.

Przypominamy też, że Maturzyści z małych miejscowości i niezamożnych rodzin mogą ubiegać się o stypendium na I rok studiów dziennych w ramach ogólnopolskiego programu Stypendiów Pomostowych. Polecamy przyjrzenie się tej ofercie!

A teraz już bez zbędnej zwłoki prezentujemy zestawienie – co nowego znajdziecie naszych bazach stypendiów i konkursów.

Stypendia krajowe

Po pierwsze, zobaczcie nowe stypendia w Polsce:

A jeśli szukacie innego rodzaju stypendiów krajowych, zajrzyjcie do naszej bazy.

Stypendia zagraniczne

Po drugie, prezentujemy opublikowane w mijającym tygodniu stypendia zagraniczne:

A szukając innych stypendiów zagranicznych przejrzyjcie naszą bazę!

Propozycje konkursów

Po trzecie, opublikowaliśmy na MojeStypendium.pl nowe konkursy:

A prócz tego na MojeStypendium.pl czeka na Was więcej konkursów!

Oferta stażu

Nie przegap najlepszych programów

Na koniec, zapraszamy do znalezienia naszego profilu na Facebooku, gdzie dzielimy się interesującymi informacjami o tematyce edukacyjnej. Możecie również odwiedzić grupę facebookową – Łowcy stypendiów i konkursów.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.