Ilustracja do artykułu "Stypendium po angielsku" - zdjęcie kolorowego graffiti w przybliżeniu, na środku grafiki widnieje żółty napis "Angielski a stypendia".

15.10.2023

Stypendium po angielsku

Język angielski a portal Moje Stypendium – co łączy te dwie rzeczy? Wbrew pozorom – całkiem sporo! Po pierwsze, regularnie publikujemy na naszym portalu oferty stypendiów zagranicznych. Po drugie, prowadzimy także Moje Stypendium po angielsku, kierowane do osób zza granicy, które chciałyby przyjechać do Polski. Zaciekawieni? Czytajcie dalej!

Stypendia zagraniczne na Moim Stypendium

Czy wiecie, że na naszym portalu znajdziecie nie tylko polskie oferty stypendialne? W naszej wyszukiwarce stypendiów zagranicznych regularnie publikujemy oferty z całego świata. Znajdziecie tam wsparcie na podjęcie studiów za granicą, wyjazdy badawcze, rezydencje artystyczne czy kursy online.

Co istotne, choć oferty na naszym portalu są przetłumaczone na język polski, w większości przypadków rekrutacja na takie programy odbywa się w języku angielskim. A zatem, dzięki znajomości języka mamy dostęp do wielu nowych możliwości!

Warto też podkreślić, że osobiście wybieramy oferty publikowane na naszym portalu. Możecie mieć zatem pewność, że są prowadzone przez godne zaufania organizacje oraz że mogą na nie aplikować obywatele Polski.

A może myślicie o studiach za granicą, i nie wiecie od czego zacząć? Zajrzyjcie do naszych artykułów:

Wolontariusze-tłumacze – dziękujemy!

Nie moglibyśmy dodawać aż tylu ofert zagranicznych stypendiów, gdyby nie wsparcie naszych wspaniałych wolontariuszy – w tym osób działających na portalu TuDu.org.pl. To oni często tłumaczą treści ofert z języka angielskiego na polski. Dzięki ich pracy i umiejętnościom, ciekawe oferty stypendiów zagranicznych mogą trafić do szerszego grona osób. Bardzo doceniamy to wsparcie – dziękujemy!

Moje Stypendium po angielsku – wsparcie dla osób zza granicy

Od 2021 roku prowadzimy anglojęzyczną wersję naszego portalu – dostępną pod adresem en.mojestypendium.pl. Strona ta jest kierowana do osób zza granicy, które rozważają przeprowadzkę do Polski – studentów, doktorantów, naukowców, sportowców czy artystów.

Na anglojęzycznym Moim Stypendium znajdziecie:

  • informacje o stypendiach w Polsce, kierowanych do osób zza granicy,
  • artykuły o systemie edukacji w Polsce, polskiej kulturze czy nauce języka polskiego,
  • informacje o ciekawych organizacjach studenckich w Polsce czy miejscach wartych odwiedzenia,
  • poradnik w języku angielskim, jak znaleźć stypendium w Polsce.

Być może znacie osoby zza granicy, które zastanawiają się, czy aplikować na studia w Polsce? Albo osoby, które chciałyby przyjechać do naszego kraju aby przeprowadzić badania naukowe czy szlifować znajomość języka polskiego? Jeśli tak – powiedzcie im znać o istnieniu naszego portalu, gdzie znajdą rzetelną, całkowicie darmową wiedzę o stypendiach w Polsce.

Jeżeli ten wpis był dla Ciebie pomocny – dorzuć nam cegiełkę, żebyśmy dalej mogli szerzyć wiedzę o stypendiach! Dziękujemy 🙂

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.