Grupa Pracuj

grupa pracuj

Grupa Pracuj to wiodąca europejska platforma HR, która stoi za najbardziej rozpoznawalnym serwisem rekrutacyjnym w Polsce: Pracuj.pl. Od ponad dwóch dekad jest wierna misji tworzenia dobrej przyszłości talentów w naszym kraju. Siłą Grupy Pracuj jest konsekwencja w rozwijaniu środowiska HR dostosowanego do wymagań współczesności, stawiając kwestie społeczne w centrum.

grupa pracuj zespół

Aktywnie współtworzy oraz wspiera inicjatywy na rzecz:

Od lat wspiera finansowo i merytorycznie projekty społeczne skierowane do różnych grup.

Zwolnieni z Teorii

Fundusz Stypendialny to nie jedyne działanie, które Grupa Pracuj kieruje do młodych osób. Od 2019 roku jest partnerem olimpiady Zwolnieni z Teorii, w zakresie której uczniowie polskich szkół organizują samodzielnie projekty społeczne i zdobywają kompetencje przyszłości. W ramach projektu zorganizowano już ponad 2800 akcji. Grupa Pracuj wsparła takie inicjatywy, jak m.in. grupa nauczycieli Zwolnionych z Teorii, Ranking Szkół, poradnik edukacji zdalnej czy scenariusz zajęć o kluczowych zasadach wchodzenia na rynek pracy. Razem z Fundacją Zwolnieni z Teorii wspiera też nauczycieli nowego przedmiotu szkolnego, Biznes i Zarządzanie, współtworząc tzw. Narzędziownik, który pomaga nauczycielom w przeprowadzaniu ciekawych lekcji.

Wolontariat pracowniczy

Grupa Pracuj prowadzi także wolontariat pracowniczy. W ramach akcji „Pomoc z efektem W@W” już od jedenastu edycji zachęca swoich pracowników do aplikowania o granty na projekty społeczne. Co roku w wolontariat angażuje się kilkadziesiąt osób, wspierając organizacje, które są im bliskie. Niosą pomoc m.in. chorym dzieciom, osobom z niepełnosprawnościami, podopiecznym hospicjów. W 2022 r. wsparli także działania na rzecz osób z Ukrainy. Nie zapomina również o potrzebujących zwierzętach.

Porady Pracuj.pl

Uczestników rynku pracy Grupa Pracuj wspiera także poprzez serwis Porady.Pracuj.pl. Można znaleźć tam szereg artykułów na tematy dotyczące życia zawodowego. Młodych szczególnie zainteresuje sekcja Student, w której zespół pisze właśnie z myślą o osobach, które dopiero zaczynają zbierać doświadczenie zawodowe i szukają najlepszej dla siebie ścieżki kariery.

Więcej o misji Grupy Pracuj, o jej zespole i zaangażowaniu społecznym dowiecie się ze strony: GrupaPracuj.pl. Poznajmy się bliżej!