zdjęcie tulipanów ilustrujące artykuł Stypendia krajowe w kwietniu

28.03.2024

Stypendia krajowe w kwietniu 2024

Wiosną, gdy startuje sezon stypendialny, z każdym dniem przybywa ofert na naszym portalu. Dlatego warto często zaglądać do wyszukiwarek MojeStypendium.pl. Zanim zaprosimy Was do przejrzenia zestawienia Stypendia krajowe w kwietniu, zobaczcie także inne aktualności.

Co nowego znajdziecie na Portalu Moje Stypendium

Przede wszystkim, ambitnych uczniów, którzy swoją przyszłość wiążą z motoryzacją i logistyką powinno zainteresować Stypendium Akcelerator Fundacji Inter Cars. Laureatki i laureaci stypendium będą mogli rozwijać swoje umiejętności, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach organizowanych. Otrzymają też wsparcie mentorek i mentorów z Inter Cars SA oraz pojadą na letni obóz edukacyjny.

Natomiast tym z Was, który jeszcze nie przeglądali jeszcze naszego najnowszego zestawienia stypendiów zagranicznych, dostępnych w kwietniu, serdecznie polecamy ten materiał.

Prócz tego, rekomendujemy opublikowany w aktualnościach na naszym portalu wywiad z nauczycielem Roku – Radosłąwem Potracem, który podzielił się z nami kilkoma spostrzeżeniami na temat pracy w szkole i sposobów zmiany polskiej edukacji,

Ogólnopolskie stypendia

Zachęcamy – przejrzyjcie zebrane w naszej bazie stypendia krajowe, których terminy naboru wniosków kończą się w kwietniu:

Stypendia o zasięgu regionalnym

Po drugie, poniżej znajdziecie listę kwietniowych regionalnych programów stypendialnych:

Jak nie przegapić stypendiów

Na koniec, by niczego nie przeoczyć, zaglądajcie koniecznie do naszego kalendarium stypendialnego. Polecamy też newsletter, dzięki któremu będziecie na bieżąco z najciekawszymi naszym zdaniem programami stypendialnymi. Natomiast na grupie Łowcy Stypendiów na Facebooku prócz linków do naszych artykułów, znajdziecie liczne polecenia innych użytkowników.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.