25.04.2024

Konkursy artystyczne, literackie i muzyczne – edycja wiosenna

Co artyści znajdą dla siebie na portalu Moje Stypendium?

Jak pewnie wiecie, jedną z ważniejszych części bazy mojestypendium.pl, obok stypendiów naukowych, są oferty skierowane dla artystów. Na naszej stronie znajdziecie nie tylko krajowe stypendia artystyczne oraz programy zagraniczne skierowane do twórców, architektów i projektantów, ale także konkursy artystyczne, graficzne, lietarackie, poetyckie, a nawet konkursy muzyczne dla śpiewających, komponujących i grających.

Ale to nie wszystko. Pamiętajcie, że wśród aktualności na naszym portalu czekają na Was nasze materiały eksperckie i poradnikowe. A wśród nich zestawy wskazówek – Jak budować rozpoznawalność artysty, Jak zdobyć stypendium artystyczne.

A teraz, zapraszamy Was już do przeglądu – Konkursy artystyczne, literackie i muzyczne – edycja wiosenna.

Konkursy artystyczne na końcówkę kwietnia

Czekają na Was w naszej wyszukiwarce konkursy artystyczne, do których zgłaszać możecie  jeszcze w kwietniu. To już na nie ostatni dzwonek.

Konkursy artystyczne na maj

Po drugie, przedstawiamy ciekawe konkursy których termin naboru mija w maju:

Konkursy artystyczne w czerwcu

Po trzecie, oto konkursy artystyczne, do których zgłoszenia można słać jeszcze w czerwcu:

Jeśli jednak wśród przedstawionych pozycji, nic Was nie zainteresowało, to pamiętajcie, że każdego tygodnia dodajemy nowe konkursy. Zachęcamy do regularnego zaglądania do  wyszukiwarki konkursów artystycznych.

Natomiast jeśli co miesiąc chcielibyście dostawać wyselekcjonowane, najciekawsze oferty stypendiów i konkursów wprost do skrzynki mailowej – zapraszamy do zapisów na newsletter Mojego Stypendium!

Uważasz, że nasza praca jest ważna? Zostań Entuzjastą Edukacji na Patronite i pomóż nam docierać z wiedzą o stypendiach jeszcze szerzej!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.