Baner - poznajcie nasz zespół

14.12.2022

Poznajcie zespół Mojego Stypendium!

Czy wiecie, kto stoi za portalem MojeStypendium.pl? Z tego artykułu poznacie lepiej drużynę portalu Moje Stypendium i dowiecie się, kto odpowiada za bazę stypendiów, kto pisze artykuły, a kto sprawia, że wiedza o stypendiach niesie się w sieci. Poznajcie lepiej nasz zespół!

Jesteśmy Fundacją! Fundacją Dobra Sieć 🙂

Może na co dzień nie komunikujemy tego szeroko na naszym portalu, ale istnienie Mojego Stypendium to jedno z działań Fundacji Dobra Sieć, której misją jest pokazywanie, że w Internecie dzieje się dużo dobrego. Działania naszego zespołu to nie tylko portal, ale także m.in. program E-wolontariatu. W jego skład wchodzi moderacja platformy TuDu.org.pl, łączącej e-wolontariuszy z organizacjami oraz projekt Lever Basic, który jest bezpłatnym testem kompetencji miękkich cenionych na rynku pracy. Do tego Fundacja realizuje Fundusz Natalii Partyki, który wspiera młodych sportowców, a także inne projekty: mPotęga, Rosnę z Matematyką oraz Wolontariusze Hope.

A zatem poznajcie zespół Mojego Stypendium — Pawła, Dorotę, Olę, Gosię, Anię i Weronikę!

fot. Marcin Skiba

Kto kieruje naszą Fundacją?

Paweł Łukasiak

fot. Marcin Skiba

Paweł jest członkiem zarządu naszej Fundacji oraz prezesem Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, która w 2009 roku założyła Fundację Dobra Sieć. Włącza się we wszystkie strategiczne działania Dobrej Sieci. Jest skarbnicą wiedzy w kwestiach wolontariatu pracowniczego, zaangażowanego marketingu oraz wartości, które nieść może za sobą organizacja. Najczęściej spotykamy się z nim właśnie na zebraniach zespołu, mających na celu ustalenie długofalowych planów naszych działań. Jak sam mówi, „organizacje pozarządowe dają przestrzeń, wolność, bez której nie umiałbym już żyć”. I my w 100% się z tym zgadzamy!

Dorota Brewczyńska

fot. Marcin Skiba

Dorota również jest członkinią zarządu naszej Fundacji i kierowniczką ds. administracyjno-finansowych w Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. To przez nią przechodzą wszystkie faktury, rozliczenia i dokumenty związane z naszą codzienną pracą. Dorota pilnuje, by wszystko, co związane z administracją odbywało się na czas. Zawsze, kiedy się ją odwiedza, zapyta co słychać i jak się dziś czujesz. 🙂

Poznajcie Zespół Mojego Stypendium

Wiecie już, co robi Fundacja Dobra Sieć i kto jest w strukturach jej zarządu. W tej części artykułu pokażemy Wam, kto odpowiada za jakie zadania w ramach tworzenia portalu Moje Stypendium. Kto wie najwięcej o stypendiach krajowych? A kto jest łącznikiem pomiędzy nami a Dorotą i Pawłem? Kto dodaje konkursy i dba o nasze social media? Kto tworzy najlepsze grafiki? Odpowiedzi znajdziecie poniżej!

Aleksandra Belina — nasza dyrektor programowa i zespołowa „ogarniaczka”

fot. Marcin Skiba

Nasza dyrektorka programowa i koordynatorka. To ona zbiera wszystkie działania Fundacji w jedną, pajęczą (Dobrą) sieć. Koordynuje prace całego zespołu, spotyka się z organizatorami programów stypendialnych, prowadzi badania, szkoli, ewoluuje i tworzy raporty. To dzięki jej działaniom nawiązujemy nowe partnerstwa, dzięki którym nasz portal ciągle się rozwija. Ola uwielbia spotykać się z ludźmi i występować w filmikach na social media (dlatego częstą ją tam znajdziecie!). Jej pierwszym narzędziem pracy jest skrzynka mailowa i Asana, w której układa pracę. Ola ogarnia i spina wszystkie wątki, które dzieją się w naszym programie. A trochę ich jest! No i do tego Ola to chodzący wulkan energii, uśmiechu i kreatywnych pomysłów!

Małgorzata Stradomska-Kalinka — ekspertka od stypendiów krajowych

fot. Marcin Skiba

Kto pomoże znaleźć stypendium w Polsce? Gosia! To ona odpowiada za bazę stypendiów i rocznie dodaje na nasz portal około 700 różnych programów. To ona tworzy zestawienia tygodniowe i miesięczne, by każdemu czytelnikowi łatwiej było znaleźć nowe oferty pojawiające się na naszym portalu. Pilnuje także grupy Łowcy Stypendiów na Facebooku (mamy nadzieję, że już w niej jesteście). Jest nie tylko ekspertką Moje Stypendium, ale także koordynatorką programów: Rosnę z Matematyką, mPotęga i Fundusz Natalii Partyki. Jest skarbnicą wiedzy o Excelu — to do niej można zgłosić się po wskazówki dotyczące tworzenia formuł, tabel i wykresów. Gosia zawsze wesprze dobrym słowem i w razie potrzeby przygotuje w biurze ciepłe kakao! 🙂

Anna Weksej — stypendia zagraniczne, grafiki i najlepsze na świecie artykuły

fot. Marcin Skiba

Interesują Was stypendia zagraniczne? Pytajcie Anię! W programie Moje Stypendium to właśnie Ania odpowiada za bazę stypendiów zagranicznych. Jest ekspertką od komunikacji programu i specjalizuje się w pisaniu artykułów oraz tworzeniu grafik (Ania z wykształcenia jest właśnie graficzką). A może macie pytania dotyczące cyklu artykułów Kierunek: Świat? To Ania jest jego pomysłodawczynią i autorką większości tekstów z cyklu. Dodatkowo Ania świetnie pisze po angielsku — wiele z artykułów na angielskiej wersji naszej strony jest właśnie jej autorstwa. Zawsze, gdy trzeba szybko ogarnąć coś graficznego — Ania jest i chętnie pomoże!

Weronika Madejek — obecność w mediach społecznościowych i konkursy

fot. Marcin Skiba

Macie pytanie do ostatnio dodanych konkursów? Możecie zapytać Weroniki — to właśnie ona dba o to, by w każdym tygodniu w tej bazie pojawiło się przynajmniej kilka nowych ofert. Przede wszystkim jednak Weronika dba o komunikację i promocję programu. To z nią najczęściej będziecie rozmawiać, jeśli napiszecie do nas na Facebooku czy Instagramie. Dba o wygląd naszych mediów społecznościowych, pisze artykuły i realizuje działania w kampaniach z partnerami portalu. Robi zdjęcia i nagrywa filmiki, a także śledzi wydarzenia, na których możemy się pojawić, by osobiście poopowiadać Wam o stypendiach. Lubi rosnące statystyki w mediach społecznościowych — dlatego chodźcie na naszego Instagrama i Facebooka i zaobserwujcie nasze profile!

Znacie już cały nasz zespół!

Miło jest nam, że mogliśmy się Wam przestawić! Mamy nadzieję, że teraz jeszcze śmielej będziecie się z nami kontaktować i zadawać nam pytania dotyczące stypendiów, konkursów i staży. Pamiętajcie, że bardzo to lubimy i zawsze chętnie spróbujemy Wam pomóc. 🙂

A za fantastyczne zdjęcia, dzięki którym mogliśmy się Wam pokazać, dziękujemy fotografowi Marcinowi Skibie. Sprawdźcie koniecznie inne jego prace — na Facebooku Fotografia Marcin Skiba lub jego stronie internetowej www.marcinskiba.com.

Skoro już wiecie dobrze, kim jesteśmy i co robimy na co dzień – dorzućcie nam cegiełkę, byśmy mogli dalej wspierać Was radą i rzetelnymi artykułami🙂Dziękujemy!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.