baner rozwijamy się dla was

21.12.2022

Rozwijamy i szkolimy się dla Was!

Wiecie już dobrze, kto tworzy nasz zespół i czym się nim zajmuje. (A jeśli nie – zapraszamy tutaj 🙂 ). Grudzień to często czas podsumowań, spojrzenia wstecz i rozpoczęcia planów na nadchodzący rok. Dla nas jesienne miesiące, a także właśnie grudzień to okres intensywnych szkoleń, w których bierzemy udział, by jeszcze lepiej wykonywać naszą codzienną pracę. Ciągle się uczymy i chcemy rozwijać, bo uwielbiamy to, co robimy. A robimy to dla Was – zdolnych, ambitnych, utalentowanych osób, które m.in. za sprawą naszej pracy zwiększają swoje szanse na rozwój. Dziękujemy, że jesteście!

Szkolenia zespołowe i indywidualne

W ramach naszego rozwoju uczymy się zarówno wspólnie, jak i indywidualnie. Część szkoleń dotyczy całego zespołu, a część to kursy i zajęcia specjalistyczne zgodnie z pełnionymi przez nas rolami w zespole. Zaczniemy od pokazania Wam, czego uczymy się razem.

Szkolenia z zakresu komunikacji

W dniach 19-20.12 wzięliśmy udział w dwóch intensywnych szkoleniach z zakresu komunikacji przygotowanych specjalnie dla nas przez Dom Mediowy Czarna Owca. Pracownicy Owcy od kilku lat wspierają nas w komunikacji. Wiedzieliśmy więc, że oddajemy się w ręce profesjonalistów. Dzięki szkoleniu zwiększyłyśmy swoją wiedzę na temat tego,  jak budować strategię komunikacji, jak określić misję, wizję i cele naszych działań oraz jak sprawić, by treści, które tworzymy były angażujące. Dodatkowo poznaliśmy wiele zagadnień z branży mediów społecznościowych. Doceniamy to, że szkolenia było dedykowane naszym potrzebom – bazując na analizie kanałów, komunikatów i opracowywanych materiałów. To były dwa intensywne dni. A teraz czas na działania!

Trochę programowania – czyli tajemnice WordPressa

Wszystkie strony, którymi zarządzamy zbudowane są na oprogramowaniu WordPress. Dlatego naturalne było dla nas to, by każda osoba, która tworzy treści potrafiła również zarządzać stronami, naprawiać drobne błędy oraz znała zasady bezpieczeństwa edycji strony.

Szkolenia indywidualne

Każda z nas zajmuje się w zespole innymi zadaniami. Dlatego też indywidualnie znalazłyśmy dla siebie kursy i szkolenia, które najbardziej wesprą naszą codzienną pracę.

Ola, nasza dyrektorka programowa wybrała Szkołę Trenerów, w której poszerza swoje umiejętności trenerskie, doskonali projektowanie efektywnych warsztatów oraz prowadzenie szkoleń online. To właśnie ona w naszym programie najczęściej dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach, konferencjach i spotkaniach. Gosia, która koordynuje w Fundacji Programy mPotęga, Rosnę z Matematyką i Fundusz Natalii Partyki wybrała zaawansowane szkolenie z programu Excel i podstawy VBA. Dzięki nowej wiedzy będzie mogła zautomatyzować część swojej pracy i edytować duże bazy danych.

Ania, nasza specjalista ds. komunikacji i projektantka graficzna, wybrała szkolenia właśnie z zakresu projektowania graficznego.  Pogłębia wiedzę o projektowaniu wizualnym pod media cyfrowe, a także o wizualizacji złożonych danych w postaci infografik i tworzenia materiałów dostępnych dla osób z niepełnosprawnościami. Natomiast Weronika szkoli się z zakresu tworzenia wideo do Internetu oraz storytellingu w mediach społecznościowych. Dzięki temu będzie tworzyć lepsze komunikaty na temat naszych działań w social mediach.

Wesprzyjcie portal Moje Stypendium

Szkolimy i rozwijamy się dla Was – chcemy działać coraz lepiej, by docierać i dawać szansę tysiącom młodych ludzi na zdobycie wsparcia w postaci stypendium. Wy też możecie nam w tym pomóc wspierając nas np. na Patronite czy robiąc zakupy przy użyciu wtyczki FaniMani.pl. Za każde takie wsparcie ogromnie Wam dziękujemy!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.