profile moje stypendium w social mediach

24.01.2022

Nasze profile na social media

Gdzie w internecie szukać Moje Stypendium?

W pracy nad portalem Moje Stypendium przykładamy dużą wagę nad rozwojem naszej sieci czytelników. Kontaktujemy się z samorządami, szkołami i uniwersytetami, bierzemy udział w targach edukacyjnych. Naturalną ścieżką docierania do potencjalnych stypendystów jest także prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Sukcesywnie staramy się dotrzeć do osób z różnych części Polski, aby wskazać im drogi do dalszej edukacji i kariery.

W tym artykule wskażemy więc te miejsca w internecie, w których znajdziecie Moje Stypendium.

Fanpage na Facebooku

W październiku tego roku minie aż 12 lat prowadzenia strony na Facebooku! Najpierw nazywało się „mojestypendium.pl”, potem „Twoje Stypendium”, aż w końcu stanęło na „Moim Stypendium”. Za pośrednictwem Fanpage’a komunikujemy o wszystkich nowych artykułach, które publikujemy co tydzień na stronie. Opowiadamy tam również o prowadzonych przez nas badaniach i tworzymy przystępne treści popularnonaukowe.

Grupa na Facebooku „Łowcy stypendiów”

Mimo że grupa istnieje od kilku lat, szczególnie dużo zadziało się na niej w ostatnich miesiącach. Zebraliśmy grupę 4 tysięcy entuzjastów edukacji (własnej i nie tylko), z którą dzielimy się ofertami stypendiów, konkursów i staży. Wypatrzone oferty publikują też inni, dzięki czemu w grupie roi się od nowych postów. Serdecznie zapraszamy do dołączenia!

Profil na Instagramie

Wkładamy sporo pracy w „rozkręcenie” profilu na Instagramie, aby docierać do tych, którzy wolą nieco inną formę, bardziej wizualną formę przekazu. Stawiamy na przejrzystą formę i wyczerpujące treści w podpisie.

Konto na TikToku

Od niedawna jesteśmy także na TikToku. Promujemy w nim stypendia i e-wolontariat, pod szyldem naszej Fundacji. Wpadajcie i oglądajcie!

 

Jakich platform Wam brakuje? A może powinniśmy coś zmienić? Dajcie znać, wysyłając wiadomość na Facebooku lub Instagramie, lub – jeżeli preferujecie klasyczną formę komunikacji – na serwis@mojestypendium.org.

Bezpłatna, niezależna i przyjazna w obsłudze baza wiedzy o stypendiach jest gwarantem tej równości i dostępności. W Polsce taką rolę pełni właśnie portal MojeStypendium.pl prowadzony przez Fundację Dobra Sieć.

Dołączcie do grona Patronek i Patronów, by mieć wpływ na dalszy rozwój Mojego Stypendium! Dziękujemy. 🙂