Joanna Kukier moje stypendium ambasadorka

2.12.2021

Joanna Kukier, ambasadorka MojeStypendium.pl!

Jeżeli jeszcze nie wiecie, to portal Moje Stypendium właśnie rozpoczął zbiórkę na portalu Patronite.pl. W zamian za regularne wsparcie, Patronki i Patroni dostają e-booki o stypendiach, mają szybszy dostęp do naszych materiałów oraz mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji, uwzględniających potrzeby edukacyjne ich lub ich bliskich. Zachęcamy do dołączenia do grona Patronów!

Dzisiaj chcemy przedstawić Wam Joannę Kukier, która, jak sama mówi, sporo zawdzięcza naszemu portalowi. To jedna z wielu inspirujących historii o zagranicznych wyjazdach i nowych możliwościach. Tą opowieścią chcemy pokazać, jak ważnym jest wiara we własne siły oraz upór w dążeniu do celów. A że w realizacji marzeń pomógł nasz portal – to nie mógł być przypadek 🙂

Ja + Moje Stypendium = sukces

Joanna Kukier moje stypendium ambasadorka

Z witryny mojestypendium.pl korzystam od 4 lat, od momentu rozpoczęcia studiów doktoranckich – opowiada nam Joasia. Ku mojemu zaskoczeniu pojawiały się tam ogłoszenia łączące zarówno świat akademicki, jak i dziennikarski. Odważyłam się wysłać zgłoszenie i… trzy miesiące później odbywałam staż w brukselskiej gazecie „Le Soir”! Na briefingach obserwowałam, jak pracują dziennikarze z całej Europy, a na korytarzach Parlamentu Europejskiego mijałam głowy państw Unii Europejskiej. To wydarzenie dało mi odwagę do podejmowania kolejnych kroków.

Do tej pory raz na kwartał przeglądam MojeStypendium.pl i szukam dla siebie kolejnych możliwości. Również tych w formie nagród pieniężnych, które są ogromnym wsparciem do prowadzenia badań naukowych. Okres zarówno studiów, jak i studiów doktoranckich to piękny, niezastąpiony czas, kiedy można inwestować w siebie i… wyciskać jak najwięcej! – zachęca Joanna.

Na koniec dodaje: Jednak znalezienie stażu, grantu czy stypendium nie jest taką prostą sprawą… I tu pojawia się mojestypendium.pl, które jest jedyną tego typu wyszukiwarką w Polsce. Dodatkowo poszukiwania ułatwiają zakładki i terminarze. Polecam (przede wszystkim studentom!) szukać stypendiów „szytych na miarę” do swoich działań i aktywności, nie poddawać się, wysyłać wnioski, a potem już tylko zdobywać świat!

Na prośbę zostania naszą Ambasadorką, Joasia zareagowała bardzo entuzjastycznie. Na koniec dodała: Warto korzystać z mojestypendium.pl – daje to poczucie świadomego kreowania swojej ścieżki zawodowej. Z tą myślą Was pozostawiamy, bo stanowi idealną kropkę nad „i” dla całej naszej działalności.

Joanna Kukier – Dziennikarka związana z portalem Wirtualna Polska oraz  Radiem Centrum w Lublinie. Prowadząca programy „Przewodnik po NGO”, „Poranna Rozmowa w Radiu Centrum” oraz „Menu kulturalne”. Doktorantka na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w zakresie Nauk o Mediach. Laureatka stypendium im. Leopolda Ungera, stypendium im. Piotra Mroczyka, oraz stypendium Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich.

Podziel się historią

Zachęcamy do przesłania nam swoich historii – może poznanie portalu Moje Stypendium zmieniło Twoje podejście do edukacji? Może udało Ci się wyjechać na kurs językowy? A może zainspirowałaś/-eś swoich bliskich i znajomych do aplikacji na stypendium i teraz dostajesz od nich pocztówki z różnych stron świata? Albo jako koło naukowe realizujecie fajny studencki projekt? Napisz nam o tym na serwis@mojestypendium.pl! Zbieramy historię Waszych dużych i małych sukcesów.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na portalu, zapisz się do naszego newslettera!

 

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.