Aktualności

Program stypendialny Eiffel – zdobądź stypendium na studia we Francji!

Campus France Polska zaprasza do składania wniosków do programu stypendialnego Eiffel 2021.  Szansę na atrakcyjne stypendium we Francji mają zagraniczni kandydaci na studia magisterskie i doktoranckie. Terminy aplikacji określone(...)

WIĘCEJ

Nowe oferty stypendiów, konkursów i staży

W tym tygodniu w naszej bazie pojawiły się liczne nowe oferty stypendiów i konkursów. W zestawieniu znajdziecie zarówno propozycje dla artystów, sportowców, jak i studentów kierunku lekarskiego oraz pielęgniarstwa. Jak(...)

WIĘCEJ

Nowe zestawienie konkursów artystycznych

Inicjatywy dla artystów na portalu Moje Stypendium Czy zestawienie konkursów artystycznych to coś nowego? Wcale nie! Nowym czytelnikom przypominamy, że portal Moje Stypendium to nie tylko stypendia (krajowe i zagraniczne),(...)

WIĘCEJ

Jakie mamy dla Was nowe oferty stypendiów i konkursów

Baza stypendiów zapada w sen zimowy? Nic bardziej mylnego. Nadchodzi czas stypendiów sportowych i artystycznych. Zatem zobaczcie jakie mamy dla Was nowe oferty stypendiów i konkursów w tym tygodniu. Zestawienie(...)

WIĘCEJ

E-wolontariat: zdalna pomoc dla organizacji, możliwość rozwoju dla wolontariuszy

Jak bezpiecznie wspierać organizacje pozarządowe i inicjatywy społeczne w obecnej sytuacji? Z pomocą przychodzi e-wolontariat - to nie tylko realne wsparcie dla organizacji, ale także możliwość rozwoju różnorodnych talentów(...)

WIĘCEJ

Jak znaleźć stypendium online?

Jeśli zastanawiacie się, jak znaleźć stypendium przez Internet - ten artykuł jest stworzony dla Was! Stypendium pozwala na dalszy rozwój, wspiera plany i marzenia, promuje uzdolnione osoby. To niezwykle ważne(...)

WIĘCEJ