Aktualności

Największy raport z badania programów stypendialnych w Polsce

Kim są organizatorzy programów stypendialnych w Polsce? Jakie typy stypendiów – naukowe, artystyczne, socjalne, sportowe – są najpowszechniejsze? Skąd pochodzą środki na stypendia? W jaki sposób pandemia COVID-19 wpłynęła(...)

WIĘCEJ

Co nowego w bazach MojeStypendium.pl

Nowości na portalu Moje Stypendium Zanim pokażemy Wam jakie stypendia i konkursy dodaliśmy do bazy w mijającym tygodniu , chcieliśmy zachęcić Was do naszego najnowszego artykułu - E-wolontariat - współpraca(...)

WIĘCEJ

E-wolontariat – współpraca organizacji i wolontariuszy bez barier

Pracujesz w organizacji pozarządowej i zastanawiasz się, jak bezpiecznie współpracować z wolontariuszami w obecnej sytuacji? A może chcesz zaangażować się społecznie, ale organizacja, która Cię interesuje znajduje się w(...)

WIĘCEJ

Nowe wiosenne oferty w bazie konkursów i stypendiów

Nowości na portalu MojeStypendium.pl W ostatnich dniach opublikowaliśmy zestawienie ofert stypendialnych, które czekają na Was w tym miesiącu - majowe stypendia w Polsce i majowe stypendia zagraniczne. Zapraszamy do przejrzenia! Prócz(...)

WIĘCEJ

Stypendia w Polsce – maj 2021

Wiosną rozpoczyna się sezon na stypendia krajowe. Z każdym tygodniem znajdziecie na naszym portalu coraz więcej  ofert. Dlatego warto regularnie zaglądać do nas zaglądać! Co nowego znajdziecie na Portalu Moje(...)

WIĘCEJ

Stypendia zagraniczne – maj 2021

Nowości na MojeStypendium.pl Już za kilka dni opublikujemy zestawienie majowych programów stypendialnych w kraju. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia. A tymczasem zachęcamy Was do przeczytania wiosennego zestawienia Stypendia na studia za granicą.(...)

WIĘCEJ

Co nowego – Stypendia i konkursy

Nowości na portalu Moje Stypendium W ostatnich dniach opublikowaliśmy artykuł, z którego dowiecie się jakie kierunki studiów są najczęściej wybierane w Polsce i na świecie.  W artykule znajdziecie informacje na(...)

WIĘCEJ