Aktualności

Przekaż swój 1% na więcej niż jedną szansę na rozwój! 

Pomóż nam rozwijać portal informacyjny o stypendiach i rozpędzać marzenia ponad 300 tysięcy osób rocznie. Przekaż swój 1% na MojeStypendium.pl! Fundacja Dobra Sieć, która prowadzi największy portal edukacyjny o stypendiach(...)

WIĘCEJ

Granty dla instytucji na wiosnę 2021 roku

Znajdź granty dla instytucji stypendialnych na naszym portalu Na początek przypominamy, że celem programu Moje Stypendium jest rozwój wiedzy o stypendiach. Nasze działania nie skupiają się jedynie na prowadzeniu największej(...)

WIĘCEJ

Zestawienie stypendiów krajowych – Marzec 2021

Co nowego na portalu MojeStypendium.pl Na początek, zanim przejdziemy do zestawienia polskich stypendiów, przypominamy, że kilka dni temu opublikowaliśmy artykuł będący pakietem marcowych stypendiów zagranicznych. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia. Wszystkim uczniom,(...)

WIĘCEJ

Zebrane w tym tygodniu – oferty stypendiów i konkursów

Nowości na portalu Moje Stypendium W ostatnich dniach opublikowaliśmy marcowe zestawienie stypendiów zagranicznych. W artykule znajdziecie informacje o aktualnych ofertach wyjazdów edukacyjnych. Lada chwila zamieścimy na stronie zestawienie dostępnych w(...)

WIĘCEJ

Zestawienie stypendiów zagranicznych – Marzec 2021

Co nowego znajdziecie na MojeStypendium.pl Jakkolwiek sytuacja na świecie nie ułatwia decyzji o wyjeździe na stypendium zagraniczne, to jednak warto marzyć i planować już teraz. Rekrutacja do programów stypendialnych tego(...)

WIĘCEJ

Dodane w tym tygodniu – nowe stypendia i konkursy

Szykujemy się do sezonu stypendialnego 2021. Ofert z czasem będzie coraz więcej. A Wy jakich stypendiów i konkursów poszukujecie? Jakie plany pozwoliłoby Wam takie stypendium lub konkurs zrealizować? Zapraszamy(...)

WIĘCEJ