aktualności

Stypendia Pomostowe – most do lepszej przyszłości

Maturzyści z małych miejscowości i niezamożnych rodzin mogą ubiegać się o stypendium na I rok studiów dziennych w ramach ogólnopolskiego programu Stypendiów Pomostowych. Stypendia Pomostowe to w sumie aż(...)

WIĘCEJ

Doktorat i co potem? Kariera po doktoracie

Jesteście na studiach doktoranckich i zastanawiacie się, co po doktoracie? A może rozważacie doktorat i co potem możecie robić? Przeczytajcie o różnych ścieżkach kariery po doktoracie: w sektorze publicznym,(...)

WIĘCEJ

Porcja nowych ofert – stypendia i konkursy

Tradycyjnie pod koniec tygodnia serwujemy Wam porcję nowych ofert - stypendia i konkursy. Sezon stypendialny w pełnym rozkwicie. A w związku z tym zachęcamy do jak najczęstszych odwiedzin MojeStypendium.pl,(...)

WIĘCEJ

Wyjazd do USA – wymiany i stypendia

Marzycie o wyjeździe edukacyjnym do innego kraju? Wyjazd do USA umożliwiłby Wam realizację planów naukowych? Brakuje Wam środków lub informacji, by zrealizować to marzenie? A może nie jesteście pewni,(...)

WIĘCEJ

Studia, które dają dobrą przyszłość

Dziś kilka słów o studiach, które dają dobrą przyszłość. Wybór kierunku studiów to jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego młodego człowieka. W kontekście dynamicznie zmieniającego się rynku pracy,(...)

WIĘCEJ

Co nowego na MojeStypendium.pl

Portal MojeStypendium.pl to Wasz przewodnik po świecie stypendiów, konkursów i staży. Zebraliśmy aktualne oferty, dzięki którym możesz zdobyć nowe doświadczenia, rozwinąć swoje talenty i zainwestować w przyszłość. Zobaczcieco nowego(...)

WIĘCEJ

Stypendia – wsparcie dla osób z Ukrainy w czerwcu

Jak co miesiąc postanowiliśmy sprawdzić jakie stypendia dla osób z Ukrainy są dostępne w Polsce. Cały czas udaje nam się znajdować dla Was ciekawe propozycje. Warto pamiętać, że to(...)

WIĘCEJ