aktualności

Stypendia Przyszłości II – publikacja już dostępna!

Czym są "Stypendia Przyszłości II"? Pierwszy cykl spotkań pt. "Stypendia Przyszłości" powstał w 2021 roku. Pod tym hasłem ukryliśmy ważne dla nas pytania: "Jakich stypendiów przyszłości chcemy? Jaka przyszłość czeka(...)

WIĘCEJ

Dużo nowości w bazach MojeStypendium.pl

W zestawieniu pokażemy Wam nowości stypendialne i konkursowe - dużo nowości w bazach MojeStypendium.pl. Jak zwykle o tej porze roku nasza baza stypendialna pęka w szwach, a przed nami(...)

WIĘCEJ

Wskazówki dla młodych artystów – jak zbudować swoją rozpoznawalność

Często młodzi artyści zaczynają od tworzenia “do szuflady”. Na początku drogi artystycznej ich głównym celem jest sama przyjemność płynąca z tworzenia. Dopiero później pojawiają się marzenia o rozpoznawalności i(...)

WIĘCEJ

Jakie stypendium dla artysty?

Jak znaleźć stypendium dla artysty odpowiadające zarówno talentom, jak i potrzebom? W jakich konkursach artystycznych warto wziąć udział? I wreszcie jakimi stypendiami i konkursami warto zainteresować swoje dziecko? W(...)

WIĘCEJ

Nowe oferty w sezonie stypendialnym

W zestawieniu pokażemy Wam nowe oferty w sezonie stypendialnym. Jak zwykle o tej porze roku nasza baza stypendialna pęka w szwach, a przed nami jeszcze październik - czas gdy(...)

WIĘCEJ

Stypendia dla studentów kierunków medycznych 2023

Z każdym rokiem powstaje coraz więcej programów stypendialnych dedykowanych studentom medycyny i innych kierunków medycznych.  Jak być może wiecie, Naczelna Izba Lekarska co roku aktualizuje dane o liczbie aktywnych zawodowo(...)

WIĘCEJ

Co wiemy o stypendiach w Polsce?

Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda system stypendialny w Polsce, jakie są stypendia, kto i kiedy może otrzymać stypendium - czytajcie dalej! W tym artykule opowiemy bowiem o tym, co(...)

WIĘCEJ