Aktualności

Stypendia doktoranckie PhDo – rozpoczął się nabór wniosków  

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłosiła kolejną edycję Programu Naukowych Stypendiów Doktoranckich Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „PhDo”. O stypendia mogą ubiegać się doktoranci wszystkich dziedzin nauki, którzy podejmą współpracę z wybraną organizacją(...)

WIĘCEJ

4. edycja Nagrody „Człowiek wiedzy i doświadczenia” KOALICJI LIDERZY PRO BONO

Zapraszamy organizacje do nominowania swoich wyjątkowych wolontariuszy. DO 4 PAŹDZIERNIKA organizacje pozarządowe, instytucje, osoby prywatne mogą zgłaszać swoich kandydatów - wolontariuszy w 4. edycji Nagrody „Człowiek wiedzy i doświadczenia",(...)

WIĘCEJ

Stypendia i konkursy – nowości w naszej bazie

Sezon stypendialny trwa! W tym tygodniu w naszej bazie pojawiło się sporo nowości. W artykule znajdziecie zarówno stypendia dla uczniów, jak i oferty dla studentów, sportowców, a nawet studentów(...)

WIĘCEJ

Aktualne konkursy artystyczne – jesień 2020

Konkursy artystyczne na portalu Moje Stypendium Czy na portalu stypendialnym znajdę aktualne konkursy artystyczne? Ależ owszem! Od wielu lat jako zespół Fundacji Dobra Sieć gromadzimy informację o różnorodnych konkursach w(...)

WIĘCEJ

Stypendia i konkursy – nowe programy

Na początek - przypominamy! W tym tygodniu nasz zespół znowu nie próżnował! Wsparli nas też wolontariusze. Dzięki temu w zestawieniu z tego tygodnia znajdziecie nowe programy, stypendia i konkursy -(...)

WIĘCEJ

Granty dla organizacji – jesień 2020

Granty dla organizacji na portalu Moje Stypendium Jakie istnieją granty dla organizacji? Otóż od ponad 2 lat na portalu Moje Stypendium publikujemy informacje o grantach dla instytucji i innych programach(...)

WIĘCEJ