Aktualności

Tarcza 4.0 dla organizacji pozarządowych

O Tarczy 4.0 Pod koniec czerwca weszła w życie tzw. Tarcza 4.0 – jest to kolejna ustawa, której celem ma być ochrona polskich przedsiębiorstw, miejsc pracy i konsumentów przed negatywnymi(...)

WIĘCEJ

Jakie są sposoby rekrutacji na stypendia?

Podobnie jak w przypadku kryteriów ubiegania się o stypendia, na pytanie o sposoby rekrutacji na stypendia można w łatwy sposób odpowiedzieć: „to zależy od programu”. Większości z nas stypendia(...)

WIĘCEJ

Nowe letnie stypendia i konkursy

Sezon trwa! Letnie stypendia i konkursy tylko czekają, by po nie sięgać. Wśród propozycji tego tygodnia znajdziecie m.in. programy dla uczniów i artystów. Zanim jednak przejrzycie nowe oferty – przeczytajcie(...)

WIĘCEJ

Źródła wsparcia dla organizacji w czasach epidemii

Wzmocnienie organizacji w czasie epidemii Z uwagi na trudny okres organizacji pozarządowych, przygotowaliśmy kolejny z cyklu artykułów nt. aktualnego wsparcia grantowego. Przedstawiamy następujące źródła wsparcia dla organizacji: granty, dotacje oraz(...)

WIĘCEJ

Lipiec 2020 – stypendia polskie i zagraniczne

Prezentujemy polskie i zagraniczne stypendia, które czekają na Was w lipcu. Zwróćcie uwagę na programy dla uczniów. Jest ich tego lata naprawdę wiele. Zanim dowiecie się, na jakie oferty warto(...)

WIĘCEJ

Działania Fundacji Dobra Sieć podczas epidemii

Portal Moje Stypendium w czasie epidemii Być może zastanawiacie się, jak zmieniły się działania Fundacji Dobra Sieć podczas epidemii? Otóż mamy szczęście, że jako zespół szereg działań możemy robić online,(...)

WIĘCEJ