Banner reklamujący wydarzenie Stypendia przyszłości - wspólne działania i rozmowy

27.07.2021

Ogłaszamy cykl „Stypendia przyszłości – wspólne działania i rozmowy”!

Zapowiadamy cykl spotkań dla organizatorów stypendialnych pt. „Stypendia przyszłości – wspólne działania i rozmowy”.

Chcąc wywołać dyskusję wokół programów stypendialnych, zapraszamy do uczestnictwa w cyklu wirtualnych spotkań pod hasłem „Stypendia przyszłości – wspólne działania i rozmowy”. Pierwsza z planowanych rozmów dotyczy promocji i odbędzie się w środę 25 sierpnia w godzinach 13:00-14:30 na platformie Zoom.

Niebawem opublikujemy więcej informacji, a już dziś zachęcamy serdecznie do rezerwacji terminu w kalendarzu i zapisów na stronie stypendia-przyszlosci.mojestypendium.pl.

Pomysłem stojącym za cyklem “Stypendia przyszłości” jest stworzenie dla Państwa przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń dotyczących trzech wiodących obszarów dotyczących realizacji programów stypendialnych:

  • strategicznej promocji,
  • mapowania potrzeb,
  • budowania relacji i komunikacji ze stypendystami, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych technologii.

Zapraszamy do śledzenia portalu www.mojestypendium.pl oraz naszego profilu Facebookowego, gdzie będziemy już wkrótce informować o szczegółach spotkania: zaproszonych Gościach, tematach prezentacji. 

Zachęcamy także do lektury raportu z najnowszych, unikalnych badań nad systemem stypendiów społecznych w Polsce. Dzięki szerokiemu zakresowi badania, raport pozwala na analizę społecznych programów stypendialnych w kraju. Mamy nadzieję, że tekst będzie interesującym przyczynkiem do ogólnopolskiej dyskusji nad programami wsparcia, w tym na najbliższym spotkaniu w ramach “Stypendiów przyszłości”. Pełna treść raportu dostępna jest całkowicie za darmo.

Będzie nam niezmiernie miło, gdy informacją o portalu Moje Stypendium oraz działaniach Fundacji podzielicie ze swoimi stypendystami, odbiorcami działań, współpracownikami, partnerami i sympatykami swoich organizacji. Pakiet bezpłatnych materiałów o portalu można znaleźć pod adresem www.mojestypendium.pl/o-nas.

Zapraszamy do współtworzenia systemu pomocy stypendialnej w Polsce!

Z przyjemnością informujemy, że serwis NGO.pl objął cykl spotkań o „Stypendiach przyszłości” swoim patronatem medialnym.