Promocja na portalu Moje Stypendium - baner

29.10.2023

Promocja na portalu Moje Stypendium

Promocja i dobra komunikacja to wyzwanie dla niemal każdej branży, a szczególnie dla tej związanej z edukacją. Dotarcie do właściwej grupy odbiorców, skuteczne komunikaty, które będą przekładać się na wysokiej jakości zgłoszenia do programów stypendialnych, konkursów czy staży to coraz trudniejsze zadanie. Dlatego my, portal Moje Stypendium, możemy pomóc Wam je zrealizować. Z poniższego wpisu dowiecie się więcej na temat tego, w jaki sposób możemy wesprzeć Was i Wasze projekty poprzez promocję na portalu Moje Stypendium.

Dla kogo skierowana jest oferta promocji na portalu?

Nasze wsparcie w promocji programów stypendialnych, konkursów i staży kierujemy do wszystkich podmiotów, które zajmują się organizacją takich przedsięwzięć. Z naszych działań korzystały już firmy, wydawnictwa, fundacje korporacyjne, fundacje i stowarzyszenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z samorządami i instytucjami edukacyjnymi, organizacjami studenckimi czy firmami zajmującymi się programami work&travel.

Z kim już współpracowaliśmy w ramach kampanii promocyjnych?

Do tej pory w kwestii działań promocyjnych zaufały nam już między innymi Fundacja Kościuszkowska, Edukacyjna Fundacja im. Romana Czerneckiego, Fundacja BNP Paribas, Fundacja Inter Cars, Akademeia High School, Wydawnictwo Dwie Siostry, czy LOT S.A. Ponadto współpracowaliśmy także z zagranicznymi podmiotami — Turing College czy Kyoto University of Advanced Science.

Kampanie na naszym portalu dotyczyły programów stypendialnych skierowanych do uczniów z całego kraju, jak i tych z konkretnych regionów. Promowaliśmy konkursy naukowe i artystyczne oraz stypendia umożliwiające wyjazdy za granicę. Kampanie kierujemy do uczniów szkół podstawowych i ich rodziców, a także do studentów, absolwentów i naukowców, bo to właśnie te osoby stanowią największą grupę naszych odbiorców. Dlatego jeśli Wasze działania wpisują się w szeroko rozumianą edukację — zapraszamy do kontaktu. Zawsze chętnie spotkamy się, by porozmawiać, co dobrego możemy razem zrobić!

Dlaczego warto pokazać swój program na portalu Moje Stypendium?

Portal Moje Stypendium działa od 2006 roku. To 17 lat doświadczenia w informowaniu o stypendiach, 17 lat rozwoju i wspierania ambitnych, poszukujących wsparcia i pragnących się rozwijać osób. Dzięki tak długiemu doświadczeniu staliśmy się ekspertami w gromadzeniu wiedzy o programach rozwojowych, redakcji artykułów edukacyjnych oraz prowadzeniu kampanii promocyjnych. Ponadto badamy programy stypendialne w Polsce i wyznaczamy standardy ich realizacji.

Jesteśmy ekspercką organizacją pozarządową i zawsze dbamy o rzetelność publikowanych przez nas treści. Prezentujemy najwyższe standardy działania i do każdego z partnerów podchodzimy w indywidualny sposób. Współpraca z nami to także wzrost wiarygodności i rozpoznawalności programów edukacyjnych. Dodatkowo realizując kampanie, wymieniamy wiedzę z naszymi partnerami, a przede wszystkim docieramy do dużej społeczności, starając się dopasować kanały komunikacji tak, by trafiły one do bardzo konkretnych odbiorców.

Promocja na portalu: garść statystyk

Jesteśmy jednym z największych portali edukacyjnych w Polsce. Przede wszystkim portal Moje Stypendium pojawia się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce Google po wpisaniu hasła stypendium / stypendia. Odnotowujemy 2.2 mln odsłon, 660 tys. sesji i 460 tys. nowych użytkowników rocznie.

Niezmiennie się rozwijamy i uczymy, a także wzmacniamy nasz portal — poprzez analizę SEO, szkolenia z tworzenia treści, czy wyszukiwanie i dodawanie coraz ciekawszych ofert, poszerzając zasoby naszych baz. Ponadto systematycznie widzimy wzrost ruchu organicznego na naszym portalu: w 2020 roku o 74%, w 2021 o 24% i w 2022 o kolejne 20%. Wynika z tego, że nasze działania docierają coraz szerzej i z pewnością tak samo będzie z programem rozwojowym, który zdecyduje się skorzystać z naszego wsparcia. Promocja na portalu Moje Stypendium to naprawdę dobry pomysł. 🙂

Co możemy zaoferować w ramach wsparcia promocyjnego?

Jak wygląda promocja na portalu Moje Stypendium? W naszej ofercie znajdują się różne działania promocyjne, które zawsze dopasowujemy do potrzeb konkretnego partnera. Wśród naszej oferty znajdują się artykuły sponsorowane, banery na stronie głównej i w newsletterze stypendialnym, wpisy w naszych cotygodniowych i comiesięcznych zestawieniach oraz wpisy w naszych social mediach. Wybrane działania można zrealizować pojedynczo lub w wygodnych, przygotowanych przez nas wcześniej pakietach.

Służymy także radą w kontekście przygotowanych materiałów i w razie potrzeby, po konsultacji z partnerem modyfikujemy je, by dotarły jak najszerzej i jak najskuteczniej. Ponadto zawsze jesteśmy także otwarci na propozycje naszych partnerów co do tego, jak chcą, by wyglądała ich kampania, podpowiadając jednocześnie, jakie rozwiązania będą najbardziej skuteczne. Dodatkowo, w ciągu całego czasu trwania kampanii pozostajemy w kontakcie z partnerem, informując go o jej przebiegu. Po zakończonych działaniach, w umówionym terminie przygotowujemy szczegółowy raport z podsumowaniem wyników naszej współpracy.

Opinie naszych dotychczasowych partnerów

Najlepszym potwierdzeniem wyników naszych kampanii promocyjnych nie są dla nas tylko liczby, a zadowolenie naszych partnerów z przebiegu współpracy. Aby zilustrować. jak przebiegały nasze dotychczasowe współprace, z przyjemnością dzielimy się częścią opinii na temat naszego wsparcia promocyjnego.

Dziękujemy Fundacji Dobra Sieć i portalowi Moje Stypendium za profesjonalne i uwzględniające nasze potrzeby wsparcie przy promowaniu programów Fundacji EFC. Nasza współpraca trwa od 2017 roku i chcemy dalej ją rozwijać.

Fundacja EFC

Z Fundacją Dobra Sieć, prowadzącą portal Moje Stypendium, mamy przyjemność współpracować od 2012 roku. W tym czasie działaliśmy wspólnie m.in. przy tworzeniu „Mapy stypendiów”, pierwszej odsłony badania rynku stypendiów społecznych […]. Chętnie korzystamy także z eksperckiej wiedzy Fundacji przy promocji naszych programów stypendialnych.

Joanna Gajda — Wróblewska, prezeska zarządu Fundacji BNP Paribas, dyrektorka Biura Zaangażowania Społecznego

Współpraca w Moje Stypendium przebiegła bardzo sprawnie i w przemiłej atmosferze. Sprawna komunikacja, elastyczność i uważność, pełna jasność zasad współpracy od początku do końca. Serdecznie polecamy!

Joanna Kierska, Wydawnictwo Dwie Siostry

Z kim możecie porozmawiać o współpracy?

Jeśli zainteresował Was nasz wpis i chcielibyście porozmawiać z nami o tym, jak może wyglądać promocja na portalu Moje Stypendium, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Możecie napisać do Weroniki z naszego zespołu: w.madejek@mojestypendium.org lub zadzwonić do niej pod nr 505 474 355.

Zawsze także możecie napisać na nasz ogólny adres: serwis@mojestypendium.org. Chętnie umówimy się z Wami na dłuższe spotkanie, wyślemy indywidualnie przygotowaną prezentację z naszą ofertą i doprecyzujemy szczegóły naszych działań. A później, po zakończonej kampanii będziemy wspólnie cieszyć się z jej sukcesu. 🙂

Więcej informacji na temat naszej oferty, szczegółowe pokazanie naszych działań promocyjnych, a także większą liczbę opinii znaleźć można na prezentacji multimedialnej dostępnej w zakładce „współpraca” lub klikając w obrazek poniżej.

Prezentacja dla partnerów - promocja programów rozwojowych

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.