zdjęcie piany ilustrujące artykuł Konkursy naukowe - edycja zimowa 2

15.01.2024

Konkursy naukowe i na prace dyplomowe – edycja zimowa

Co jeszcze znajdziecie na portalu Moje Stypendium

Konkursy naukowe są stałą częścią oferty naszych wyszukiwarek. Zanim przejdziemy do listy trwających naborów – sprawdźcie, czy jesteście na bieżąco z innymi wiadomościami.

Czy wiecie, że na naszym portalu znajdziecie nie tylko konkursy naukowe, ale i konkursy artystyczne, stypendia w Polsce, stypendia zagraniczne oraz staże? Zapraszamy.

Czy jesteście na bieżąco z nowymi ogłoszeniami i subskrybujcie nasz newsletter? Zachęcamy.

Czy czytacie na bieżąco nasze zestawienie nowych ofert i artykuły eksperckie w aktualnościach? Jesli nie, to serdecznie polecamy.

Polecamy więc, by być na bieżąco z treściami portalu Moje Stypendium, bo codziennie pracujemy nad nową porcją wiedzy i informacji dla Was!

Konkursy naukowe w naszym serwisie

Poniżej znajdziecie 27 aktualnych trwających konkursów naukowych! Co ważne, zima to często czas, gdy już wiecie jaka będzie tematyka waszej pracy magisterskiej, inżynierskiej, licencjackiej czy doktorskiej. A zatem warto się już teraz zainteresować, czy nie istnieje konkurs na prace dyplomowe, do którego możecie aplikować.

Konkursy na prace dyplomowe

Po pierwsze prezentujemy aż 22 konkursy na najlepsze prace dyplomowe!

Inne konkursy naukowe

A poniżej, dodatkowo jeszcze pięć innych konkursów naukowe!

Dostęp do informacji przez cały rok

Jeżeli poszukujecie aktualnych informacji i stypendiach, stażach, konkursach czy inspirujących inicjatywach edukacyjnych – bądźcie z nami! Jednym ze sposobów jest zapis na nasz newsletter oraz śledzenie regularnych wpisów na naszym fanpage’u na portalu Facebook. Zapraszamy!

Wystarczy kilka kliknięć, by o moimstypendium.pl dowiedziało się jeszcze więcej osób. Zostań naszym Darczyńcą i pomóż nam się rozwijać!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.