Pomagaj za darmo grafika do artykułu o FaniMani

23.06.2020

FaniMani: Wasze wsparcie za darmo

Instrukcja FaniMani

FaniMani, a cóż to? O jakich fanach mowa? Już tłumaczymy!

W skrócie: FaniMani to wiele okazji do pomagania. 🙂 Czy wiecie, że Fundacja Dobra Sieć – portal Moje Stypendium może otrzymać od Was darowiznę za każdym razem, gdy kupujecie coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobicie zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na FaniMani i kliknąć “Wspieram”,
2. Wybrać sklep, w którym chcecie zrobić zakupy,
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Fundacja Dobra Sieć – portal Moje Stypendium otrzyma część wartości Waszych zakupów. To naprawdę proste! 🙂

Aby wspierać Fundację Dobra Sieć – portal Moje Stypendium wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki – Przypominajkę albo pobrać aplikację mobilną FaniMani dla systemów Android albo iOS. Co więcej, korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możecie śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

W ten sposób już prawie 2 mln zł trafiło do organizacji społecznych!

Moje stypendium na FaniMani – kilka słów o nas

Jesteśmy zespołem pasjonatów nowych technologii przekonanych o tym, że pomagają one zmieniać świat na lepsze. W naszych projektach zachęcamy do wykorzystania Internetu z maksymalną kreatywnością i dzielimy się wiedzą, którą udało nam się dotychczas zdobyć. Badamy, projektujemy, działamy!

Jako Fundacja Dobra Sieć poprzez serwis internetowy www.mojestypendium.pl informujemy o programach stypendialnych stowarzyszeń i fundacji, samorządów, firm i uczelni wyższych. Co roku pomagamy tysiącom uzdolnionych osób w znalezieniu wsparcia stypendialnego oraz rozwijających konkursów naukowych, artystycznych i staży. Dzielimy się też wiedzą: nasza strona to kopalnia aktualnych, rzetelnych artykułów i publikacji. Co ważne, wszystkie teksty udostępniamy bezpłatnie naszym czytelnikom, wspierając ideę otwartych zasobów. Ponadto współpracujemy z wieloma wolontariuszami i organizacjami pozarządowymi. Podsumowując, wspólnie pomagamy osobom, które chcą rozwinąć skrzydła i potrzebują wsparcia.

Pomóżcie nam zatem działać jeszcze lepiej, by tysiące młodych, zdolnych osób z całej Polski mogło rozwijać swoje pasje, kontynuować edukację i realizować życiowe cele. Wesprzyjcie unikalne miejsce będące połączeniem otwartego internetu i mądrego dziennikarstwa: uwolnijcie wiedzę o stypendiach dzięki wsparciu poprzez FaniMani!

Zebrane środki przeznaczymy na:

  • prowadzenie bezpłatnego serwisu edukacyjnego pełnego informacji o stypendiach, stażach i konkursach,
  • publikowanie ogólnodostępnych artykułów o edukacji, studiowaniu za granicą i programów wsparcia.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

wspieraj organizacje za darmo Fani Mani grafika