Wyszukiwarka stypendiów

Grupa docelowa-+zaznacz wszystkie
  • uczniowie2
  • studenci4
  • absolwenci12
  • doktoranci11
  • naukowcy17
  • inni7
Dziedzina-+zaznacz wszystkie
  • nauki polityczne/media/stosunki międzynarodowe7
  • ekonomia/biznes2
  • prawo1
  • sztuka/muzyka4
  • różne16
  • nauki humanistyczne/społeczne9
  • literatura2
  • medycyna1
  • nauki ścisłe/przyrodnicze/techniczne9
Zasięg-+zaznacz wszystkie
  • Tajwan1
  • Kanada1
  • Finlandia1
  • Ukraina1
  • Niemcy6
  • Holandia1
  • Szwecja1
  • Irlandia1
  • Węgry1
  • Stany Zjednoczone6
  • Wielka Brytania2
  • Włochy4
  • Portugalia1
  • Europa3
  • Hiszpania3
  • Norwegia1
  • cały świat4
Organizator-+zaznacz wszystkie
  • instytucja międzynarodowa2
  • fundacje i stowarzyszenia9
  • szkoła wyższa10
  • firma1
  • instytucja rządowa7
  • samorząd2
  • inny1
ARCHIWUM
Wróć do listy
Ogłoszenie archiwalne

Stypendium doktoranckie MPI-CBG w Dreźnie

organizator:

Max Planck Institute of Molecular Cell Biology and Genetics

Rodzaj:
nauki ścisłe/przyrodnicze/techniczne
Grupa docelowa:
doktoranci
Zasięg:
Niemcy
termin składania wniosków: 16.12.2018
wartość stypendium: min. 1600 euro miesięcznie

Stypendium doktoranckie MPI-CBG w Dreźnie

Wyjątkowe badania, szkolenia naukowe i mentoring na najwyższym poziomie – MPI CGB i jego Międzynarodowa Szkoła Badawcza z zakresu biologii komórkowej, rozwojowej i systemowej – IMPRS-CellDevoSys są świetnym miejscem dla ambitnych, dociekliwych i niezależnych umysłów, które chcą zdobyć tytuł doktora nauk przyrodniczych, informatyki lub fizyki i którzy chcą się stać przyszłymi liderami nauki.

• Zakończenie przyjmowania zgłoszeń: 16 grudnia 2018
• Termin rozmów kwalifikacyjnych: 11-14 marca 2019

W skrócie, IMPRS obejmuje:
• połączenie biologii systemowej z komórkową i rozwojową w celu wyjaśnienia głównej kwestii „W jaki sposób komórki tworzą tkankę?”,
• niezależność, wolność i najnowocześniejsze udogodnienia wspierające Cię w przełomowych projektach,
• wzorcowe warunki w bardzo atrakcyjnym i inspirującym środowisku,
• żywą i międzynarodową sieć.

Wszyscy doktoranci w MPI-CBG są członkami IMPRS-CellDevoSys. Zgłoś się, jeśli jesteś entuzjastą i pasjonatem interdyscyplinarnej nauki i badań, i chcesz się stać częścią wymagającego projektu badawczego!

IMPRS-CellDevoSys oferuje pełne wsparcie finansowe podczas przygotowywania pracy dyplomowej, do 4 lat. Wsparcie finansowe jest udzielane na podstawie umowy o pracę zgodnie z 65% TvöD E13 (niemiecka taryfa dla pracowników służby cywilnej). Ubezpieczenie zdrowotne, składki emerytalne i inne świadczenia socjalne są uwzględnione w umowie. Dofinansowanie netto dla doktoranta (po opodatkowaniu i potrąceniach) wynosi minimum 1600 euro miesięcznie.

20-25 doktorantów jest corocznie przyjmowanych do grup badawczych IMPRS. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) rozpoczęciem studiów doktoranckich w roku 2018 pamiętaj, aby zarejestrować się przed 7 stycznia 2018.

Informacje pochodzą ze strony: www.imprs-celldevosys.de

Kontakt

Max Planck Institute of Molecular Cell Biology and Genetics
Pfotenhauerstr. 108
01307 Drezno, Niemcy
tel. 0049 351 210 2772
phdmpi-cbg.de
www.imprs-celldevosys.de