Wyszukiwarka stypendiów

Grupa docelowa-+zaznacz wszystkie
  • uczniowie74
  • studenci35
  • absolwenci7
  • doktoranci6
  • naukowcy4
  • inni4
Rodzaj-+zaznacz wszystkie
  • inne10
  • sportowe36
  • artystyczne44
  • socjalne17
  • naukowe99
Zasięg-+zaznacz wszystkie
  • międzynarodowe3
  • ogólnopolskie23
  • dolnośląskie11
  • kujawsko-pomorskie3
  • łódzkie5
  • lubelskie6
  • lubuskie1
  • małopolskie5
  • mazowieckie6
  • opolskie2
  • podkarpackie3
  • podlaskie4
  • pomorskie11
  • śląskie6
  • świętokrzyskie2
  • warmińsko-mazurskie2
  • wielkopolskie14
Organizator-+zaznacz wszystkie
  • fundacje i stowarzyszenia17
  • szkoła wyższa5
  • firma7
  • instytucja rządowa7
  • samorząd72
PLANOWANE
ARCHIWUM
Wróć do listy
Ogłoszenie archiwalne

Stypendia Fundacji Rozwoju Przyszłości

organizator:

Fundacja Rozwoju Przyszłości

Rodzaj:
naukowe, socjalne
Grupa docelowa:
uczniowie
Zasięg:
ogólnopolskie
termin składania wniosków: 31.10.2023

Stypendia Fundacji Rozwoju Przyszłości

Fundacja Rozwoju Przyszłości przyjmuje wnioski o stypendia dla szkół średnich

Każdorazowo wypłata stypendium nastąpi do ostatniego dnia roboczego każdego miesiąca na
wskazane we wniosku konto bankowe.

  • Dzieci, których rodzic rozwiązał umowę o pracę z własnej woli (dotyczy spółek: GŻ, ŻSID, Browaru Zamkowego Cieszyn, Distribev, Trans Trade) przestają być beneficjentami Fundacji Rozwoju Przyszłości i nie mogą wnioskować o wypłatę stypendium.
  • Dzieci, których rodzic rozwiąże umowę o pracę z własnej woli (dotyczy spółek: GŻ, ŻSID, Browaru Zamkowego Cieszyn, Distribev, Trans Trade) przestają być beneficjentami Fundacji Rozwoju Przyszłości a stypendium wypłacane będzie tylko do końca danego semestru tzn. jeżeli np. Pracownik odchodzi w marcu, to do końca semestru tj. stypendium będzie wypłacane do czerwca.

Bezwzględnie nie będą przyjmowane wykazy ocen – obowiązują tylko zaświadczenia o średniej ocen wydane przez szkołę.

Fundacja Rozwoju Przyszłości rozpoczęła przyjmowanie wniosków stypendialnych za kolejny semestr dla szkół średnich dzieci pracowników Grupy Żywiec Sp. z o.o. i Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o.

Warunkiem jest, by w momencie składania pierwszej aplikacji o stypendium, przynajmniej jeden z rodziców dziecka pracował w jednej z ww. Spółek przez okres co najmniej 15 miesięcy, a aplikujące dziecko nie miało ukończonych 26 lat.

Termin składania wniosków i dokumentów: 31.10.2023r. – po tym czasie link będzie nieaktywny i nie będzie możliwości złożenia wniosku

Aby usprawnić proces uzyskiwania zaświadczeń o dochodach – pracownicy spółek Grupy Żywiec wypełniają oświadczenie upoważniające pracodawcę do przekazania informacji o dochodach bezpośrednio do Fundacji, które znajduje się na Zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, którą należy dołączyć do składanych dokumentów.

Informacje pochodzą ze strony: fundacjarozwojuprzyszlosci.com/

W naszej bazie znajdziecie też inne stypendia dla uczniów!

Wspieraj nas w serwisie Patronite.pl – dzięki wpłatom możemy rozwijać ten rzetelny, dostępny dla wszystkich portal edukacyjny o stypendiach!

Kontakt

Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Browarna 88
34-300 Żywiec

fundacja@grupazywiec.pl