Wyszukiwarka stypendiów

Grupa docelowa-+zaznacz wszystkie
  • uczniowie33
  • studenci44
  • absolwenci15
  • doktoranci8
  • naukowcy4
  • inni15
Rodzaj-+zaznacz wszystkie
  • artystyczne24
  • naukowe52
  • inne9
  • sportowe15
  • socjalne15
Zasięg-+zaznacz wszystkie
  • międzynarodowe8
  • ogólnopolskie29
  • dolnośląskie4
  • kujawsko-pomorskie1
  • łódzkie1
  • lubelskie4
  • małopolskie9
  • mazowieckie3
  • podkarpackie4
  • podlaskie1
  • pomorskie1
  • śląskie5
  • świętokrzyskie1
  • warmińsko-mazurskie1
  • wielkopolskie5
Organizator-+zaznacz wszystkie
  • fundacje i stowarzyszenia21
  • szkoła wyższa10
  • firma6
  • instytucja rządowa6
  • samorząd27
PLANOWANE
ARCHIWUM
Wróć do listy
Ogłoszenie archiwalne

Nowe technologie dla dziewczyn

organizator:

Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Rodzaj:
naukowe
Grupa docelowa:
uczniowie
Zasięg:
ogólnopolskie
termin składania wniosków: 31.07.2015

Nowe technologie dla dziewczyn

„Nowe technologie dla dziewczyn” – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.
Ta pionierska na rynku polskim inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.
Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki – doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre z nich zaprosimy również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu – w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.
Do udziału w programie organizatorzy zapraszają maturzystki 2015 zainteresowane studiami technicznymi i studentki wybranych politechnik i kierunków (Lista). W ramach programu „Nowe technologie dla dziewczyn” rozdysponujemy do dwudziestu stypendiów na rok akad. 2015/16.
Studentki
Organizatorzy zapraszają studentki studiów inżynierskich wybranych uczelni technicznych ze wskazanych kierunków studiów (Lista) do aplikowania o stypendium oraz opiekę mentorów i mentorek Intel. Program pomoże Ci zaplanować karierę, staż zawodowy, wesprze studia finansowo.
W programie otrzymasz różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Będziesz miała swojego Mentora lub Mentorkę – doświadczonych pracowników firmy Intel, którzy doradzać Ci będą w kształtowaniu ścieżki zawodowej i rozwijaniu zainteresowań. Dostaniesz też stypendium w wysokości 12 000 pln brutto). Wybrane stypendystki zostaną również zaproszone do wzięcia udziału w letnim programie stażowym w bardzo ekscytującym miejscu – w Intel Technology sp. z o.o. w Gdańsku – największym centrum R&D Intel w Europie.
JAK WYGLĄDA REKRUTACJA dla studentek?
KROK 1. Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIA ON-LINE – do 31 lipca 2015
KROK 2. Rozmowa via SKYPE – 1-19 wrzesień 2015
Uwaga: Organizatorzy przewidują możliwość przeprowadzenia sesji Assessment Center w siedzibie firmy Intel w Gdańsku.
Jeżeli odpowiadają Ci opisane warunki i swoją przyszłość wiążesz z nowymi technologiami – aplikuj koniecznie do programu „Nowe technologie dla dziewczyn”!
MATURZYSTKI
JAK WYGLĄDA PROGRAM?
W programie otrzymasz różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Będziesz miała swojego Mentora lub Mentorkę spośród doświadczonych pracowników firmy Intel, którzy doradzać Ci będą w kształtowaniu ścieżki zawodowej i rozwijaniu zainteresowań. Dostaniesz stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto). Uzyskasz też możliwość odbycia stażu w Intel Technology sp. z o.o. w Gdańsku – ważnym centrum R&D.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA dla maturzystek?
KROK 1. Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIA ON-LINE – do 30 czerwca 2015
KROK 2. Doślij DOKUMENTY (świadectwo maturalne i zaświadczenie o podjęciu studiów, w przypadku osób niepełnoletnich zgoda opiekuna na udział w rekrutacji) – do 31 lipca 2015
KROK 3. Rozmowa via SKYPE – 1-19 września 2015
Uwaga: Organizatorzy przewidują możliwość przeprowadzenia sesji Assessment Center w siedzibie firmy Intel w Gdańsku
Jeżeli odpowiadają Ci opisane warunki i swoją przyszłość wiążesz z nowymi technologiami – aplikuj koniecznie do programu „Nowe technologie dla dziewczyn”!
Informacje pochodzą ze strony: www.stypendiadladziewczyn.pl

Kontakt

Fundacja Edukacyjna Perspektywy
.
.

j.lisiecka@perspektywy.pl
www.stypendiadladziewczyn.pl