Wyszukiwarka konkursów

Grupa docelowa-+zaznacz wszystkie
  • uczniowie23
  • studenci44
  • absolwenci44
  • doktoranci10
  • naukowcy10
  • inni24
Rodzaj-+zaznacz wszystkie
  • literackie15
  • artystyczne12
  • naukowe27
Zasięg-+zaznacz wszystkie
  • ogólnopolskie46
  • międzynarodowe4
  • łódzkie2
  • lubuskie1
  • małopolskie2
  • mazowieckie2
  • podlaskie1
  • pomorskie1
  • warmińsko-mazurskie1
  • wielkopolskie1
Organizator-+zaznacz wszystkie
  • instytucja międzynarodowa1
  • fundacje i stowarzyszenia9
  • szkoła wyższa4
  • firma4
  • instytucja rządowa11
  • samorząd24
  • inny3
Wróć do listy
Ogłoszenie archiwalne

VI Edycja Konkursu fotograficznego – Grzyby Naszą Pasją

organizator:

nagrzyby.pl

Rodzaj:
artystyczne
Grupa docelowa:
Zasięg:
ogólnopolskie
termin składania wniosków: 28.02.2011

VI Edycja Konkursu fotograficznego – Grzyby Naszą Pasją

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która dostarczy zdjęcia do dnia 28 lutego 2011 r. na adres: konkurs.fotograficzny@gmail.com. Zdjęcia nadesłane na inny adres nie będą brane pod uwagę. Na zdjęciu nie może być podpisu, ani żadnego oznaczenia umożliwiającego rozpoznanie autora. Warunkiem przyjęcia zdjęcia do konkursu, jest umieszczenie w e-mailu zgłoszeniowym następujących danych:

  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania
  • zgoda na publikację zdjęć na stronie internetowej www.nagrzyby.pl oraz wykorzystanie ich przez organizatora konkursu w czasie wystaw fotograficznych i w celach edukacyjnych.

Każdy uczestnik może przysłać nie więcej niż 5 zdjęć w każdej z kategorii tematycznych:

  • Świat grzybów (różnorodność i piękno świata grzybów)
  • Na grzybobraniu (zdjęcia reporterskie z grzybobrań)
  • Grzyby chronione (zdjęcia grzybów będących pod ochroną w Polsce)
  • Grzyby czerwonej listy (zdjęcia grzybów ujętych na czerwonej liście)

Wyjątkowo do kategorii Grzyby chronione i Grzyby z czerwonej listy można zgłosić więcej zdjęć pod warunkiem, że każde będzie przedstawiało inny gatunek. Zdjęcia nadesłane do kategorii Grzyby chronione przedstawiające gatunki nie objęte ochroną – nie będą brane pod uwagę. Zdjęcia nadesłane do kategorii Grzyby czerwonej listy przedstawiające pospolite gatunki nieujęte na czerwonej liście – również nie będą brane pod uwagę.

Nie można zgłaszać zdjęć które brały udział w poprzednich edycjach konkursu. Nadsyłane zdjęcia powinny mieć oryginalne rozmiary i możliwie dobrą jakość. Wysoka rozdzielczość konieczna jest przy późniejszym wykorzystaniu wyróżnionych zdjęć do wystaw fotograficznych. Zdjęcia cyfrowe i skanowane powinny być zapisane jako obraz JPG.

W każdej z kategorii nagrodzone zostaną 3 najlepsze zdjęcia. Zdjęcia wyróżnione będą zaprezentowane na wystawach fotograficznych organizowanych przez portal NaGrzyby.pl

Oprócz nagród konkursowych, przewidziana jest nagroda publiczności. Wszystkie zdjęcia konkursowe będą zamieszczone w galerii na stronie www.nagrzyby.pl. Użytkownicy wytypują zdjęcia, które będą brały udział w głosowaniu. W przypadku równej ilości głosów odbędzie się dodatkowe głosowanie.

Informacje pochodzą ze strony www.nagrzyby.pl