Lubelskie Towarzystwo Wspierania Nauk Farmaceutycznych (LTWNF)
ltwnf@ltwnf.nets.pl
Wróć do listy
Konkurs Lubelskiego Towarzystwa Wspierania Nauk Farmaceutycznych na najlepszą pracę magisterską
organizator:Lubelskie Towarzystwo Wspierania Nauk Farmaceutycznych (LTWNF)
Rodzaj:
naukowe
Grupa docelowa:
studenci
Zasięg:
lubelskie
termin składania wniosków:
15.07.2012
Konkurs Lubelskiego Towarzystwa Wspierania Nauk Farmaceutycznych na najlepszą pracę magisterską
Warunki udziału w konkursie:
- Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie przygotowywane na lubelskich wyższych uczelniach i w instytutach naukowych, które zostały obronione w terminie od 1 czerwca 2011 do 30 czerwca 2012 roku.
- Do konkursu kwalifikowane będą tylko prace związane z tematem przewodnim konkursu „Roślina – źródło materiału badawczego”
- Prace mogą być zgłaszane przez autorów lub promotorów (w obu przypadkach nagrodę otrzymuje wyłącznie autor).
- Zgłoszenia udziału należy kierować pocztą elektroniczną do przewodniczącego Komisji Konkursowej na adres e-mail ltwnf@ltwnf.nets.pl z dopiskiem „Konkurs na najlepszą pracę magisterską”. Zgłaszana do konkursu praca musi być przesłana jako załącznik w postaci jednego pliku PDF (praca scalona z formularzem zgłoszeniowym). Podpisany formularz zgłoszeniowy z wydrukowaną pracą magisterską w miękkiej oprawie należy wysłać lub dostarczyć osobiście na adres:
Dr Ireneusz Sowa, UM w Lublinie, Katedra Chemii, Zakład Chemii Analitycznej, ul. W. Chodźki 4A, 20-093 Lublin
Dr inż. Sławomir Dresler, UMCS, Instytut Biologii i Biotechnologii, Zakład Fizjologii Roślin , ul. Akademicka 19, 20-033 Lublin
Termin zgłoszenia upływa 15 lipca 2012 roku.
Komisja Konkursowa ocenia, czy dana praca może jest związana z tematyką przewodnią „Roślina – źródło materiału badawczego”, a tym samym czy może być dopuszczona do konkursu.
Konkurs odbędzie się, jeśli wpłynie minimum pięć prac spełniających wymogi formalne.
Ocena prac magisterskich:
- Wybór najlepszych prac i rozdział nagród przeprowadzany jest przez Komisję Konkursową. Przewodniczącym Komisji Konkursowej jest osoba pełniąca funkcję Przewodniczącego Rady Naukowej LTWNF. Członkowie wybierani są przez przewodniczącego Komisji. Po upływie terminu zgłoszenia prac i ustaleniu listy prac spełniających kryteria udziału w konkursie, Komisja Konkursowa dokonuje wyboru niezależnych Recenzentów (nie będących promotorami ani opiekunami prac zgłoszonych do konkursu)
- Prace magisterskie będą oceniane według kryteriów: walory naukowe, wykorzystanie nowoczesnych technik badawczych, analiza danych i umiejętność wyciągania wniosków, poprawność stylistyczna, możliwość wykorzystania wyników w praktyce.
Informacje pochodzą ze strony binoz.umcs.lublin.pl