Wyszukiwarka stypendiów

Grupa docelowa-+zaznacz wszystkie
  • uczniowie67
  • studenci34
  • absolwenci6
  • doktoranci5
  • naukowcy3
  • inni3
Rodzaj-+zaznacz wszystkie
  • naukowe92
  • inne10
  • sportowe33
  • artystyczne37
  • socjalne17
Zasięg-+zaznacz wszystkie
  • ogólnopolskie22
  • międzynarodowe3
  • dolnośląskie10
  • kujawsko-pomorskie2
  • łódzkie5
  • lubelskie6
  • lubuskie1
  • małopolskie4
  • mazowieckie6
  • opolskie2
  • podkarpackie3
  • podlaskie4
  • pomorskie9
  • śląskie5
  • świętokrzyskie2
  • warmińsko-mazurskie2
  • wielkopolskie13
Organizator-+zaznacz wszystkie
  • fundacje i stowarzyszenia16
  • szkoła wyższa5
  • firma7
  • instytucja rządowa7
  • samorząd65
PLANOWANE
ARCHIWUM
Wróć do listy
Ogłoszenie archiwalne

Stypendia Prezydenta Jaworzna dla uzdolnionych uczniów 2020

organizator:

Prezydent Miasta Jaworzna

Rodzaj:
artystyczne, naukowe, sportowe
Grupa docelowa:
uczniowie
Zasięg:
śląskie
termin składania wniosków: 31.08.2020

Stypendia Prezydenta Jaworzna dla uzdolnionych uczniów 2020

Prezydent Jaworzna już po raz dziewiętnasty ufunduje stypendia dla uczniów uzdolnionych w dziedzinie nauki, sztuki i sportu. Wnioski o stypendium można składać od 1 do 31 sierpnia 2020 r.

Stypendium może być przyznane uczniowi, mającemu wybitne osiągnięcia edukacyjne, artystyczne lub sportowe oraz posiadającemu co najmniej bardzo dobrą ocenę roczną z zachowania, a w szczególności:

  • laureatowi międzynarodowej olimpiady lub laureatowi i finaliście olimpiady przedmiotowej o zasięgu ogólnopolskim;
  • laureatowi konkursu interdycyplinarnego lub przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim lub ponadwojewódzkim;
  • laureatowi konkursu na pracę naukową, organizowanego przez instytucję naukową lub stowarzyszenie naukowe;
  • uczniowi uzyskującemu wysokie wyniki w indywidualnym współzawodnictwie sportowym lub wyróżniającemu się w grach zespołowych na szczeblu wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym;
  • uczniowi posiadającemu wysokie osiągnięcia artystyczne na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim lub wojewódzkim w konkursach, festiwalach, wystawach i przeglądach itp.

O udzielenie stypendium danemu uczniowi można się ubiegać nie wcześniej niż po ukończeniu przez niego klasy IV szkoły podstawowej.

Uczeń, który otrzymał stypendium, ma prawo do ponownego ubiegania się o nie w latach następnych, na podstawie osiągnięć z okresu po przyznaniu ostatniego stypendium.

Wnioski o przyznanie stypendium wraz z regulaminem przyznawania stypendium można pobrać w każdej szkole, w Wydziale Edukacji, przy ul. Dwornickiego 5, w punkcie informacyjnym Urzędu Miejskiego przy ul. Grunwaldzkiej 33, a także ze strony internetowej www.um.jaworzno.pl.

Dokumentację stypendialną z wnioskiem i wszystkimi wymaganymi załącznikami należy złożyć od 1 do 31 sierpnia 2020 r. w Wydziale Edukacji przy ul. Dwornickiego 5 lub w kancelarii głównej w Urzędzie Miejskim przy ul. Grunwaldzkiej 33.

Wszystkie informacje pochodzą ze strony: um.jaworzno.pl

Pozostałe oferty stypendiów dla uczniów dostępne są w naszej bazie stypendiów.

Kontakt

Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie
ul. Dwornickiego 5 budynek B
43-600 Jaworzno
tel. 32 618 15 00
jaworzno@um.jaworzno.pl
www.um.jaworzno.pl

Dokumenty

do pobrania