Wyszukiwarka konkursów

Grupa docelowa-+zaznacz wszystkie
  • uczniowie22
  • studenci52
  • absolwenci52
  • doktoranci13
  • naukowcy10
  • inni33
Rodzaj-+zaznacz wszystkie
  • literackie17
  • muzyczne1
  • artystyczne27
  • naukowe21
  • inne2
Zasięg-+zaznacz wszystkie
  • ogólnopolskie54
  • międzynarodowe7
  • kujawsko-pomorskie1
  • łódzkie2
  • małopolskie3
  • mazowieckie1
  • pomorskie2
  • warmińsko-mazurskie1
  • wielkopolskie1
Organizator-+zaznacz wszystkie
  • instytucja międzynarodowa1
  • fundacje i stowarzyszenia16
  • szkoła wyższa5
  • firma6
  • instytucja rządowa7
  • samorząd30
  • inny1
Wróć do listy
Ogłoszenie archiwalne

Konkurs plastyczny dla dzieci na najzabawniejszą maskę lub kapelusz Halloweenowy

organizator:

Trzymisie.pl s.c

Rodzaj:
artystyczne
Grupa docelowa:
uczniowie
Zasięg:
ogólnopolskie
termin składania wniosków: 28.11.2010

Konkurs plastyczny dla dzieci na najzabawniejszą maskę lub kapelusz Halloweenowy

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-11 lat na terenie całego kraju. W imieniu dzieci prace na konkurs wysyłają rodzice, prawni opiekunowie bądź wychowawcy nadzorujący prace dzieci.
W konkursie mogą brać udział prace wykonane przez dzieci indywidualnie w domu bądź w placówce oświatowej pod nadzorem nauczyciela.

Aby wziąć udział w Konkursie należy przesłać lub przekazać w siedzibie Organizatora pracę w postaci: maski Halloweenowej bądź kapelusza Halloweenowego (do wyboru). Praca powinna być wykonana przynajmniej 3 technikami plastycznymi – np. wyklejanka, kolaż, rysunek. Praca powinna mieć walor użytkowy tzn. zarówno maska, jak i kapelusz powinny móc być wykorzystane jako element stroju/przebrania. Wraz z pracą konkursową należy dostarczyć oświadczenie o zgodzie na udział dziecka w Konkursie (oświadczenie można wydrukować ze strony Organizatora lub pobrać w siedzibie firmy).

Nadesłane prace muszą stanowić oryginalną twórczość dzieci biorących udział w Konkursie. Jedno dziecko może przesłać tylko jedną pracę konkursową. Na pracy konkursowej powinny znajdować się następujące informacje:

  • imię i nazwisko opiekuna dzieci (z dopiskiem opiekun)
  • imiona i nazwisko dziecka
  • wiek dziecka
  • adres dziecka z dokładnym adresem, numerem telefonu i adresem mailowym

Prace należy nadsyłać do dnia 28.10.2008 (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

TRZYMISIE.PL
os. Oświecenia 47
31-636 Kraków

z dopiskiem „Konkurs – Maski i Kapelusze”.

Organizator przewiduje następujące nagrody:

  • I miejsce: kamera cyfrowa dla dzieci firmy Mustek KiddyCam 135S, prezentacja nagrodzonej pracy w siedzibie Organizatora oraz w internecie
  • II miejsce: dowolnie wybrany przez dziecko kostium z oferty Organizatora, zestaw zabawek, prezentacja nagrodzonej pracy w siedzibie Organizatora oraz w internecie
  • III miejsce: bon 80 zł na zakup dowolnej zabawki z oferty Organizatora, prezentacja nagrodzonej pracy w siedzibie Organizatora oraz w internecie

Informacje pochodzą ze strony www.trzymisie.pl

Kontakt

Trzymisie.pl s.c
os. Oświecenia 47 lok. d
31-636 Kraków
tel.: (12) 425 03 17
e-mail: trzymisie@trzymisie.pl
www.trzymisie.pl