zestawienie stypendiów i konkursów grafika do zestawienia

31.07.2020

Zestawienie stypendiów i konkursów z tygodnia

Nowości na portalu Moje Stypendium

W ostatnim czasie opublikowaliśmy zestawienie konkursów artystycznych. A w nim znajdują się informacje o trwających obecnie inicjatywach dla artystów i artystek.

Zaś jeśli nie mieliście jeszcze czasu, by zajrzeć do poradnika o tym, jak znaleźć stypendium – to najlepszy moment! Jak sami zobaczycie, w tym

Zestawienie stypendiów i konkursów

Czy zauważyliście, że w ciągu ostatnich 7 dni na naszym portalu działo się bardzo dużo? Otóż nasz zespół wraz ze wspaniałymi wolontariuszami, codziennie skrzętnie szukał i publikował nowe ogłoszenia. A wszystko po to, by aktualne zestawienie stypendiów i konkursów aż pękało w szwach! Cóż, chyba nam się udało, zgodzicie się? 🙂

Stypendia krajowe wyłącznie dla uczniów

Aby ułatwić Wam szukanie, w tym wyczerpującym zestawieniu przedstawiamy na początek programy stypendialne skierowane wyłącznie dla uczniów. Dodatkowo, drodzy maturzyści, pamiętajcie, że także Wy możecie szukać wśród nich wsparcia dla siebie!

Stypendia krajowe dla uczniów, studentów i absolwentów

Zaś jako drugą kategorię przestawiamy te programy, które skierowane są do uzdolnionych uczniów (i maturzystów!), absolwentów czy studentów.

Artystyczne i sportowe stypendia krajowe

A jeśli macie osiągnięcia sportowe lub artystyczne – zajrzyjcie do poniższej listy!

A może szukacie innych ofert stypendiów krajowych? Przejrzyjcie naszą bazę!

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, w tym tygodniu opublikowaliśmy kilka stypendiów zagranicznych. Co ważne, już niebawem pojawi się ich znacznie więcej, gdyż w tłumaczeniu ofert pomagają nam wspaniali wolontariusze!

Zaś po więcej stypendiów zagranicznych sięgnijcie do naszej wyszukiwarki!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, w tym tygodniu nie zabrakło tez ciekawych ogłoszeń konkursowych. Zajrzyjcie zatem, jakie inicjatywy artystyczne opublikowaliśmy ostatnio.

Konkursy artystyczne

Konkursy literackie i naukowe

Co więcej, w ostatnich dniach pojawiły się także innego typu konkursy – zapraszamy do lektury listy nagród literackich i naukowych!

A dodatkowo na naszym portalu czeka na Was więcej konkursów!

Staże

Zaś na koniec zestawienie stypendiów i konkursów wieńczymy dwoma ofertami staży. 🙂

Pochwalcie się sukcesem!

Czy nasze najnowsze zestawienie stypendiów i konkursów pomogło Wam w odnalezieniu ciekawej inicjatywy? A może poprzez nasz portal zdobyliście stypendium lub nagrodę w konkursie? Jeśli tak, pochwalcie się tym, kontaktując się z nami. Z pewnością będzie nam bardzo miło usłyszeć, że nasza praca służy innym. A na koniec – trzymamy kciuki za Wasze marzenia i plany!