konkursy graficzne zestawienie na zimę 2021 grafika z mikroskopem

15.12.2020

Zestawienie konkursów naukowych na zimę

Co nowego w dziale konkursów?

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego zestawienie konkursów naukowych znajduje się na portalu stypendialnym – już tłumaczymy. Otóż nie od dziś (i nie od wczoraj! :)) jako zespół Fundacji Dobra Sieć publikujemy w serwisie Moje Stypendium aktualne ogłoszenia stypendiów, konkursów oraz staży.

Co więcej, nasza baza konkursów bardzo się w ostatnim czasie rozwinęła – to głównie zasługa naszej wspaniałej wolontariuszki Beaty, która regularnie wspiera nas w redakcji ogłoszeń.

Ponadto, od niedawna poszukiwanie konkursów jest jeszcze łatwiejsze! Dodaliśmy m.in. kategorię konkursów międzynarodowych, co ułatwia poszukiwanie prestiżowych, ponadnarodowych inicjatyw.

A na koniec ważne przypomnienie: zestawienie konkursów naukowych, literackich i artystycznych to cykl artykułów, które systematycznie publikujemy w dziale Aktualności. Bądźcie na bieżąco!

Zestawienie konkursów naukowych

Przejdźmy zatem do wyczekiwanej przez Was listy aktualnych konkursów. Co zawiera zimowe zestawienie konkursów naukowych?

Konkursy na prace dyplomowe i rozprawy doktorskie

Po pierwsze, sprawdźcie pięć różnorodnych konkursów na prace dyplomowe i rozprawy doktorskie:

Zaś jeśli powyższe konkursy nie są skierowane do Was, sprawdźcie innego typu kreatywne nagrody edukacyjne!

Konkursy na inne teksty naukowe lub popularnonaukowe

Po drugie, przedstawiamy zaś konkursy na teksty o charakterze naukowym lub innowacyjne rozwiązania. Co ważne, tym razem nie chodzi o Wasze prace dyplomowe, lecz krótsze artykuły lub analizy. Zajrzyjcie zatem do tych trzech ciekawych ogłoszeń!

Cóż, jeśli nadal nie znaleźliście „wymarzonego” konkursu – przeczytajcie ostatni akapit!

Konkursy i nagrody naukowe

Po trzecie, poniżej przedstawiamy sześć konkursów o charakterze edukacyjnym. Co istotne, to bardzo różne inicjatywy dla wielu grup wiekowych. Znajdziecie tu zatem między innymi konkursy na projekty naukowo-badawcze czy innowacyjne, a także konkurs wiedzy.

Polecamy

A na zakończenie serdecznie polecamy, by:

Dziękujemy, że jesteście z nami!