Wyszukiwarka stypendiów

Grupa docelowa-+zaznacz wszystkie
  • uczniowie72
  • studenci36
  • absolwenci9
  • doktoranci5
  • naukowcy2
  • inni4
Rodzaj-+zaznacz wszystkie
  • naukowe94
  • inne9
  • sportowe38
  • artystyczne44
  • socjalne17
Zasięg-+zaznacz wszystkie
  • ogólnopolskie26
  • międzynarodowe3
  • dolnośląskie13
  • kujawsko-pomorskie2
  • łódzkie5
  • lubelskie4
  • lubuskie1
  • małopolskie4
  • mazowieckie8
  • opolskie1
  • podkarpackie3
  • podlaskie5
  • pomorskie10
  • śląskie5
  • świętokrzyskie3
  • warmińsko-mazurskie4
  • wielkopolskie6
  • zachodniopomorskie1
Organizator-+zaznacz wszystkie
  • szkoła średnia1
  • fundacje i stowarzyszenia17
  • szkoła wyższa4
  • firma6
  • instytucja rządowa8
  • samorząd66
PLANOWANE
ARCHIWUM
Wróć do listy
Ogłoszenie archiwalne

Jednorazowe Stypendia Fundacji prof. Krystyny Jureckiej „Totum ad Violinum”

organizator:

Fundacja prof. Krystyny Jureckiej „Totum ad Violinum”

Rodzaj:
artystyczne
Grupa docelowa:
uczniowie, studenci
Zasięg:
ogólnopolskie
termin składania wniosków: 10.06.2025

Jednorazowe Stypendia Fundacji prof. Krystyny Jureckiej „Totum ad Violinum”

Fundacja prof. Krystyny Jureckiej „Totum ad Violinum” ogłasza nabór wniosków na jednorazowe stypendia/dofinansowanie dla uzdolnionych skrzypków.
Komisja stypendialna będzie chciała wspomóc rozwój poprzez dofinansowanie udziału w letnich kursach skrzypcowych. Dlatego we wniosku należy wskazać o jakie konkretnie dofinansowanie się kandydat stara. Cel dofinansowania należy wpisać we wniosku lub w osobnej wiadomości mailowej.
O przyznanie Stypendium mogą ubiegać się wyłącznie osoby fizyczne:

  • będące obywatelami polskimi,
  • będące uczniami szkół muzycznych I lub II stopnia w klasach skrzypiec lub studentami wyższych uczelni muzycznych kształcącymi się w specjalności gra na skrzypcach,

Jak aplikować?
Aby ubiegać się o stypendium, należy:

  • Zapoznać się z regulaminem stypendialnym i wypełnić wniosek aplikacyjny dostępny na stronie Fundacji: www.fundacjatotumadviolinum.pl
  • Do wniosku należy dołączyć:
    Portfolio Wnioskodawcy sporządzone zgodnie z zasadami wskazanymi w ust. 4;
    Rekomendacje (np. dyrekcji szkoły, znanego pedagoga, wybitnego muzyka);
    informację pedagoga prowadzącego Wnioskodawcę charakteryzującą jego sylwetkę, osobowość oraz zasadność ubiegania się o pomoc materialną.
  •  Złożyć aplikację drogą elektroniczną (kontakt@fundacjatotumadviolinum.pl) w terminie do 10 czerwca 2025 r.

Portfolio Wnioskodawcy powinno zawierać:

  • szczegółowy biogram zawierający informację o wykształceniu Wnioskodawcy i jego dorobku artystycznym, w tym zwłaszcza udziale w konkursach, koncertach i innych wydarzeniach artystycznych, a także udziale w warsztatach muzycznych;
  • kopie dyplomów, zaświadczeń, certyfikatów i innych dokumentów potwierdzających wykształcenie Wnioskodawcy oraz jego dorobek artystyczny;
  • link do nagrania audiowizualnego zamieszczonego na prywatnym kanale YouTube, przedstawiające wykonanie artystyczne dowolnej formy muzycznej, pozwalające na ocenę sprawności technicznej oraz poziomu artystycznego Wnioskodawcy.

Informacje pochodzą ze strony: www.fundacjatotumadviolinum.pl

Inne stypendia artystyczne znajdziecie na naszej stronie.

Spodobało Ci się to ogłoszenie? Wesprzyj nas na Patronite, żebyśmy mogli dodawać ich jeszcze więcej!

Kontakt

Fundacja prof. Krystyny Jureckiej „Totum ad Violinum”
ul. A.Dickmana 4/1
80-339 Gdańsk
tel. 668 113 576
kontakt@fundacjatotumadviolinum.pl
www.fundacjatotumadviolinum.pl