stypendia zagraniczne wrzesień 2

3.09.2020

Stypendia zagraniczne – wrzesień 2020

Co nowego we wrześniu?

Wciąż trwająca epidemia studzi zapał do podróży i stypendiów zagranicznych. Ale jeśli naprawdę marzycie o wyjeździe edukacyjnym, to warto zainteresować się dostępnymi ofertami. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie – stypendia zagraniczne, których nabory kończą się we wrześniu. Zanim jednak przejdziemy do ofert, przeczytajcie co jeszcze ciekawego można znaleźć na naszym portalu.

Cykl artykułów Kierunek: świat

Jeśli planujecie edukację za granicę, to może przyda Wam się jeden z artykułów z naszego cyklu Kierunek: świat.  Ostatnio opublikowaliśmy najnowszy poradnik – Kierunek: Australia. Do tej pory ukazały się artykuły o studiowaniu w NiemczechJaponiiChinachWielkiej Brytanii! Być może interesuje Was  jakiś konkretny kierunek, o którym jeszcze nie pisaliśmy. Jeśli tak, to koniecznie dajcie nam znać.

Zwróćcie też uwagę na artykuł p.t. Studia za granicą – gdzie szukać wsparcia?

A teraz zapraszamy do przejrzenia aktualnych ofert stypendiów, które umożliwiają studia za granicą, rozwój zawodowy poza krajem.

Stypendia zagraniczne

Na koniec przypominamy, że naszą bazę stypendiów uzupełniamy na bieżąco. Dlatego zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki stypendiów zagranicznych.

Na koniec

A może zainteresują Was oferty stypendiów w Polsce? Jeśli tak, to najnowsze zestawienie stypendiów krajowych dostępnych we wrześniu znajdziecie w aktualnościach MojeStypendium.pl.

Ponieważ z pewnością chcielibyście być na bieżąco ze stypendiami zagranicznymi, polecamy Wam zapisanie się do grupy prowadzonej przez nasz zespól na Facebooku – Łowcy stypendiów.