stypendia zagraniczne w listopadzie 2

28.10.2020

Stypendia zagraniczne w listopadzie 2020

Co nowego w listopadzie?

Choć epidemia pokrzyżowała wiele planów wyjazdowych, nie oznacza to braku możliwości uzyskania stypendium za granicą. Pamiętajcie, że rekrutacja na międzynarodowe stypendia to długotrwały proces, składający się z wielu etapów. A zatem jeśli myślicie o studiach zagranicznych w przyszłości, to już teraz warto zainteresować się dostępnymi ofertami. Aby Wam to ułatwić, przygotowaliśmy dla Was zestawienie stypendiów, których nabory kończą się w listopadzie. Ponadto, mamy dla Was propozycje interesujących artykułów na naszym portalu. Zapraszamy do lektury!

Cykl artykułów Kierunek: świat

Po pierwsze, jeśli planujecie edukację za granicą, przydatny dla Was może być jeden z artykułów z naszego cyklu Kierunek: świat.  Ostatnio opublikowaliśmy najnowszy poradnik o studiach we Francji. Zaś do tej pory ukazały się artykuły o studiowaniu w NiemczechJaponiiChinach, Wielkiej Brytanii i Australii.

Po drugie, zwróćcie też koniecznie uwagę na artykuł pt. Studia za granicą – gdzie szukać wsparcia? Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji na temat studiów i stypendiów zagranicznych.

A teraz zapraszamy do przejrzenia aktualnych ofert stypendiów, które umożliwiają studia za granicą oraz rozwój zawodowy poza krajem.

Stypendia zagraniczne

Na koniec przypominamy, że nasze bazy stypendialne uaktualniamy każdego dnia. Dlatego zachęcamy Was do częstego korzystania z wyszukiwarki stypendiów międzynarodowych.

Na koniec

Czy nasz portal pomógł Wam w odnalezieniu ciekawej oferty? Jeśli tak, dajcie nam znać! Wystarczy choć kilka słów. Z ogromną chęcią przeczytamy Wasze historie. Mobilizuje to nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy przy redakcji portalu.

Trzymamy za Was kciuki! 🙂 Ania, Ola i Gosia