Stypendia zagraniczne - styczeń2

28.12.2020

Stypendia zagraniczne – styczeń 2021

Co nowego w nowym roku?

Epidemia nie odpuszcza i utrudnia podróżowanie. Jeśli jednak marzycie o stypendium zagranicznym, to warto zainteresować się dostępnymi ofertami. Ze względu na konieczne procedury i formalności, w większości zagranicznych programów stypendialnych termin składania wniosków mija co najmniej 6 miesięcy przed datą wyjazdu. Istnieje więc szansa, że wyjazdy na stypendia zagraniczne, których terminy aplikacji mijają niebawem, będą możliwe.

Dlatego, jak co miesiąc, zebraliśmy dla Was aktualne programy wyjazdowe. Tym razem te, których nabory kończą się w styczniu 2021. Zanim jednak przejdziemy do propozycji, przypominamy co jeszcze ciekawego można znaleźć na naszym portalu.

Cykl artykułów Kierunek: świat

Jeśli planujecie studia za granicą, to może zainteresuje Was nasz cykl Kierunek: świat.  Do tej pory ukazały się artykuły o studiowaniu w NiemczechJaponiiChinach, Wielkiej Brytanii i Australii! W planach jednak mamy kolejne. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje kierunków, które mają się pojawić w kolejnych odsłonach!

Ciekawe stypendia na studia na kierunkach technicznych

A może planujecie studia na kierunkach technicznych bądź informatycznych? Możemy polecić dwa interesujące programy:

Stypendia na studia magisterskie na EIT Digital Master School – to stypendia na dwuletnie studia magisterskie, w ramach których studenci studiują na dwóch wybranych europejskich uniwersytetach i sami tworzą program nauczania według swoich umiejętności i zainteresowań. Oferowane programy łączą kompetencje techniczne z umiejętnościami w zakresie innowacji i przedsiębiorczości.

Zaś osoby, które myślą o edukacji poza Europą, zainteresują stypendia KUAS-E na studia inżynieryjne w Kyoto. Program prowadzony jest w całości w języku angielskim i umożliwia studentom pracę z zawodowymi inżynierami w trakcie trwania studiów, stawiając nacisk nie tylko na teorię, ale i praktykę.

A teraz zapraszamy do przejrzenia zestawienia dostępnych ofert: stypendia zagraniczne – styczeń 2021.

Stypendia zagraniczne

Stany Zjednoczone i Kanada

Wielka Brytania

Australia

Francja

Belgia i Holandia

Reszta świata

Na koniec przypominamy, że stale dodajemy nowe oferty do naszej bazy stypendiów. Dlatego zachęcamy do regularnego korzystania z wyszukiwarki stypendiów zagranicznych.

Na koniec

A może zainteresują Was oferty stypendiów w Polsce? Jeśli tak, to już za kilka dni znajdziecie w aktualnościach MojeStypendium.pl najnowsze zestawienie stypendiów krajowych dostępnych w styczniu.

Polecamy też Wam śledzenie profilu Moje Stypendium na Facebooku. Dzielimy się tam aktualnymi ofertami stypendiów, konkursów i innymi ciekawostkami.