stypendia zagraniczne październik

30.09.2020

Stypendia zagraniczne – październik 2020

Co nowego w październiku?

Jak zapewne wiecie, październik to miesiąc obfitujący w oferty stypendiów wyjazdowych – szczyt sezonu stypendialnego. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie – stypendia zagraniczne, których nabory kończą się właśnie w tym miesiącu. Zanim jednak przejdziemy do ofert, przypominamy o innych artykułach, które publikujemy dla Was.

Cykl artykułów Kierunek: świat

Jeśli planujecie edukację za granicą, to przydadzą się Wam wskazówki, które zawarliśmy artykułach z cyklu Kierunek: świat.  Nasz najnowszy poradnik dotyczy wyjazdów naukowych do Australii. Prócz niego do tej pory ukazały się artykuły o nauce w NiemczechJaponiiChinachWielkiej Brytanii! Zapraszamy też do  zapoznania się z materiałem pt. Studia za granicą – gdzie szukać wsparcia?

Poniżej znajdziecie listę aktualnych ofert stypendiów, które umożliwiają naukę i rozwój za granicą. W październiku czekają na Was aż 24 propozycje.

Październikowe stypendia zagraniczne

Stypendia do Stanów Zjednoczonych

Stypendia do Niemiec

Stypendia w pozostałych krajach

Jeśli szukacie innego rodzaju oferty, zachęcamy do korzystania z naszej wyszukiwarki stypendiów zagranicznych.

Na koniec

Jeśli interesują Was również stypendia w Polsce, to przypominamy, że  zestawienie październikowych, krajowych stypendiów znajdziecie w aktualnościach MojeStypendium.pl.

Na koniec serdecznie zachęcamy do korzystania z kalendarium stypendialnego – użytecznej funkcji naszego portalu.