zdjęcie loda ilustrujące artykuł Stypendia zagraniczne - lipiec 2021 2

28.06.2021

Stypendia zagraniczne – lipiec 2021

Aby pomóc Wam w szukaniu ofert, przygotowaliśmy zestawienie – stypendia zagraniczne, których nabory kończą się w lipcu. A już za kilka dni w Aktualnościach na mojestypendium.pl  znajdziecie zestawienie stypendiów krajowych.

Cykl artykułów Kierunek: świat

Jeśli planujecie studia za granicę, to może przyda Wam się jeden z artykułów z naszego cyklu Kierunek: świat. Do tej pory ukazały się artykuły o studiowaniu w NiemczechJaponiiChinachWielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji i Australii, a w planach mamy kolejne! Być może interesuje Was  jakiś konkretny kierunek. Jeśli tak, to nam o tym napiszcie.

Natomiast poniżej prezentujemy aktualne oferty czekające na Was w lipcu.

Stypendia zagraniczne w lipcu

Na koniec przypominamy, że naszą bazę stypendiów uzupełniamy na bieżąco. Dlatego zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki stypendiów zagranicznych.

Kilka wskazówek dla szukających stypendiów

Ponieważ z pewnością chcielibyście być na bieżąco ze stypendiami zagranicznymi, polecamy Wam zapisanie się do prowadzonej przez nas grupy na Facebooku – Łowcy stypendiów.

Prawdopodobnie zainteresuje Was również nasz materiał ekspercki p.t. Studia za granicą – gdzie szukać wsparcia? W tym artykule odsłonimy tajniki stypendiów zagranicznych oraz opiszemy inne możliwości wyjazdów edukacyjnych.