tulipany ilustrujące artykuł o stypendia zagraniczne - kwiecień 2021

29.03.2021

Stypendia zagraniczne – kwiecień 2021

Stypendia zagraniczne – garść porad

Jeśli myślicie o wyjeździe naukowym za granicę, to wiosna to dobry moment, by zainteresować się tematem. Zapewne wróciliście uwagę, że wiele propozycji stypendiów wyjazdowych i wymian uniwersyteckich właśnie teraz prowadzi nabory na kolejny rok. Dlatego, żeby ułatwić Wam znalezienie odpowiednich ofert, zebraliśmy dla Was stypendia zagraniczne – kwiecień 2021.

Cykl artykułów o studiowaniu zagranicą

Jeśli planujecie wyjazd, zajrzyjcie do tworzonego przez nas cyklu Kierunek: świat. Do tej pory ukazały się artykuły o studiowaniu w NiemczechJaponiiChinach, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii. Ponadto, polecamy również nasz artykuł poradnikowy – Studia za granicą – gdzie szukać wsparcia!

Stypendia zagraniczne

A poniżej najdziecie stypendia zagraniczne, których nabory kończą się w kwietniu 2021.

Programy stypendialne w Europie

Po pierwsze, prezentujemy propozycje stypendiów na naszym kontynencie:

Programy stypendialne poza Europą

Po drugie, mamy dla Was sporo ofert na wyjazdy poza Europę:

Możecie wesprzeć Moje Stypendium 1%

Być może nie wszyscy z Was wiedzą, że portal MojeStypendium.pl prowadzony jest przez organizację pożytku publicznego – Fundację Dobra Sieć. Być może nie wszyscy też wiecie, że macie szansę przekazać nam 1% swojego podatku i pomóc nam rozwijać portal informacyjny o stypendiach i rozpędzać marzenia ponad 300 tysięcy osób rocznie. Serdecznie zachęcamy!