zdjęcie starych map ilustrujące artykuł Stypendia zagraniczne - czerwiec

31.05.2021

Stypendia zagraniczne – czerwiec 2021

Choć pandemia również w tym roku nieco spowolniła „sezon stypendialny”, to z opóźnieniem, ale bez ustanku pojawiają się ciekawe oferty  wyjazdowe. Abyście nie przegapili żadnego stypendium zagranicznego, jak co miesiąc przygotowaliśmy zestawienie programów, których nabory kończą się w najbliższym czasie.

Najpierw jednak chcielibyśmy przypomnieć Wam artykuł, który jakiś czas temu pojawił się na naszym portalu – „Studia za granicą – gdzie szukać wsparcia?”. Możecie dowiedzieć się z niego więcej o wyszukiwarkach stypendiów wyjazdowych, stypendiach na uczelniach i wymianach studenckich. A jeśli skończyliście już studia, polecamy zajrzenie do artykułu mimo to. Przekonacie się, że możliwości wyjazdów zagranicznych nie kończą się wraz z uzyskaniem dyplomu!

Stypendia zagraniczne w Europie

Na początek zestawienia, prezentujemy kilka ofert europejskich. Znajdziecie tu przede wszystkim oferty dla studentów i doktorantów:

Stypendia zagraniczne poza Europą

Po drugie, zobaczcie jakie pozaeuropejskie programy czekają na Was w czerwcu. Znajdziecie tu zarówno stypendia dla studentów, doktorantów, naukowców, jak i dla działaczy społecznych czy poczatkujących przedsiębiorców:

Na koniec, pamiętajcie, że naszą bazę uzupełniamy każdego dnia, a zatem polecamy Wam korzystanie z wyszukiwarki – stypendia zagraniczne.

By nie przegapić żadnej oferty stypendium…

Być może interesują Was również stypendia krajowe? Jeśli tak, to przypominamy, że czerwcowe zestawienie już za kilka dnia pojawi się w aktualnościach.

Jeśli natomiast jesteście absolwentem jakiegoś stypendium, które moglibyście polecić innym, to koniecznie napiszcie o tym na grupie na Facebooku – Łowcy stypendiów. Dzięki grupie będziecie też na bieżąco z publikowanymi przez nas nowymi zestawieniami ofert i poleceniami innych jej członków.