abstrakcyjny obraz olejny ilustrujący artykuł Stypendia w Polsce - maj 2021

4.05.2021

Stypendia w Polsce – maj 2021

Wiosną rozpoczyna się sezon na stypendia krajowe. Z każdym tygodniem znajdziecie na naszym portalu coraz więcej  ofert. Dlatego warto regularnie zaglądać do nas zaglądać!

Co nowego znajdziecie na Portalu Moje Stypendium

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat programów stypendialnych organizowanych w Polsce, polecamy Wam zajrzenie do raportu z naszych badań – „Mapa stypendiów III”. Raport dostępny jest na naszym portalu.

Kilka dni temu opublikowaliśmy zestawienie majowych stypendiów zagranicznych, a dziś prezentujemy spis polskich programów wsparcia.

Majowe stypendia krajowe

Poniżej znajdziecie zestawienie majowych ofert stypendialnych. Oczywiście kolejne propozycje z krótkimi terminami naborów wniosków będziemy publikować na bieżąco, dlatego zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki stypendiów i tygodniowych zestawień ofert.

Stypendia ogólnopolskie

Stypendia regionalne

Tym, którzy chcą być na bieżąco z programami wsparcia i rozwoju, polecamy nasz newsletter oraz grupę na Facebooku – Łowcy Stypendiów. W grupie poza naszymi postami znajdziecie też polecenia ciekawych inicjatyw, dodawane przez członków grupy!