zdjęcie lodów ilustrujące artykuł Stypendia w Polsce – lipiec 2021 v2

30.06.2021

Stypendia w Polsce – lipiec 2021

Prezentujemy zebrane przez nas lipcowe stypendia w Polsce. Zwróćcie uwagę na ciekawe oferty dla studentów, a także wyjątkowy program wsparcia rozwoju bibliotekarek. Zanim jednak przejdziemy do przeglądu propozycji, zachęcamy do zapoznania się z nowymi artykułami.

Nowości na MojeStypendium.pl

Przede wszystkim, jeśli jeszcze nie czytaliście materiału, w którym zebraliśmy oferty lipcowych stypendiów zagranicznych, to polecamy go Waszej uwadze. Aby pomóc Wam w znalezieniu ciekawej oferty i byście żadnej w tym miesiącu nie przegapili, zebraliśmy je w jednym miejscu.

Proponujemy zapoznanie się z naszym najnowszym artykułem eksperckim – Stypendium sportowe – jak je zdobyć? Znajdziecie w wskazówki dotyczące tego jak pozyskać finansowanie na rozwój kariery sportowca.

Polecamy Waszej uwadze również materiał, w którym na podstawie wyników naszych najnowszych badań, analizujemy do kogo są adresowane stypendia w Polsce. Dowiecie się  z niego jakie kryteria są brane pod uwagę przy wyborze kandydatów i do jakich grup najczęściej kierowane są programy stypendialne.

Maturzystom polecamy, by pamiętali o Programie Stypendiów Pomostowych. Jest to ogólnopolski, rozbudowany program stypendialny, w którym można uzyskać stypendium na I rok i dalsze lata studiów. Adresowany jest do zdolnych, ambitnych młodych osób ze wsi i małych miejscowości, pochodzący z niezamożnych rodzin.

Poniżej publikujemy aktualne oferty – stypendia w Polsce, do których wnioski można nadsyłać w tym miesiącu.

Stypendia ogólnopolskie w lipcu

Po pierwsze, przejrzyjcie lipcowe oferty stypendiów w Polsce, które swoim zasięgiem obejmują cały kraj:

Stypendia regionalne w lipcu

Po drugie, polecamy świeżą ofertę stypendiów regionalnych:

Pomagajcie za darmo MojeStypendium.pl

Czy wiecie, że codziennie możecie nam pomóc działać, rozwijać się i śledzić aktualne stypendia? Dzięki FaniMani Moje Stypendium może otrzymać od Was darowiznę za każdym razem, gdy kupicie coś w internecie. I to za darmo! Sklep przekaże małą część wartości Waszych zakupów na nasze konto. Więcej o tym mechanizmie znajdziecie w artykule opisującym FaniMani.