zdjęcie liścia paproci ilustrujące artykuł Stypendia w Polsce - czerwiec 2021

2.06.2021

Stypendia w Polsce – czerwiec 2021

Prezentujemy stypendia w Polsce, które czekają na Was w czerwcu. Zwróćcie uwagę na propozycje dla studentów oraz dla badaczy i sportowców. Zanim dowiecie się, po jakie oferty warto sięgnąć w czerwcu, przeczytajcie o polecanych na naszym portalu aktualnych artykułach.

Co nowego na MojeStypendium.pl?

Przede wszystkim, rekomendujemy Wam nasz nowy artykuł ekspercki – Jakie stypendia są przyznawane w Polsce? Dowiecie się z niego, jakie są najbardziej popularne typy stypendiów oraz komu są dedykowane. Dodatkowo wart polecenia jest też materiał Ile wynosi stypendium? Przeczytajcie ten artykuł, jeśli chcecie się dowiedzieć, czy ze stypendium można się utrzymać oraz czy stypendia wlicza się do dochodu beneficjenta.

Natomiast jeśli myślicie o stypendium za granicą, to z pewnością zainteresuje Was opublikowane kilka dni temu zestawienie czerwcowych stypendiów wyjazdowych.

Poniżej publikujemy stypendia w Polsce – ogólnokrajowe i regionalne, do których wnioski można nadsyłać w czerwcu.

Stypendia ogólnopolskie w czerwcu

Po pierwsze, przejrzyjcie nowe oferty stypendiów ogólnopolskich:

Stypendia regionalne w czerwcu

Po drugie, polecamy świeżą ofertę stypendiów regionalnych:

A na koniec zaproszenie

Na zakończenie, jeśli nie chcecie, by interesujące oferty – aktualne stypendia w Polsce Wam umknęły, przyjmijcie nasze zaproszenie do polubienia Portalu MojeStpendium.pl na Facebooku. Dodatkowo, serdecznie polecamy Wam zapisanie się do naszego Newslettera stypendialno-konkursowego.