stypendia krajowe w styczniu2

30.12.2020

Stypendia krajowe – styczeń 2021

Nowy rok to nowe możliwości. Zatrzymajcie się jednak z nami, by podsumować mijające miesiące! Był to szczególny, pełen wyzwań rok również dla nas i Portalu Moje Stypendium. Dlaczego? Tego dowiecie się z artykułu – Co działo się w 2020 na MojeStypendium.pl?

Zanim przejdziemy do zestawienia styczniowych stypendiów krajowych, zobaczcie co ostatnio ciekawego opublikowaliśmy w naszych aktualnościach.

Po pierwsze, kilka dni temu zamieściliśmy na portalu artykuł, w którym zebraliśmy oferty stypendiów zagranicznych, których nabory kończą się w styczniu. Znajdziecie w nim informacje o otwartych naborach na programy wsparcia wyjazdów edukacyjnych.

Po drugie, polecamy zestawienie konkursów naukowych. W artykule wymieniamy aktualne propozycje konkursów na prace dyplomowe, doktorskie, jak i konkursów na teksty naukowe czy popularnonaukowe.

A teraz przechodzimy już do przejrzenia dostępnych polskich programów wsparcia: stypendia krajowe – styczeń. Choć zima to sezon na stypendia sportowe i artystyczne, znajdą się jednak też oferty programów nagradzających za osiągniecia naukowe.

Stypendia krajowe w styczniu

Zestawienie stypendiów artystycznych i naukowych

Zestawienie stypendiów sportowych

Na koniec serdecznie zachęcamy do wsparcia naszych działań (i to zupełnie za darmo). Jeśli chętnie zaglądacie na nasz portal, to w podlinkowanych tu artykułach znajdziecie kilka sposobów na to, by nam podziękować za naszą pracę.

Dziękujemy, że zaczynacie ten rok z nami!

Zespół MojeStypendium.pl