Stypendia i konkursy - Co nowego 2

2.10.2020

Stypendia i konkursy – co nowego w tym tygodniu?

Artykuły polecane na Moje Stypendium

Początek roku akademickiego to dobry moment, by przypomnieć Wam artykuł o stypendiach dla studentów.  Znajdziecie w nim wskazówki, jak zdobyć stypendia na uczelni, przegląd rodzajów stypendiów uniwersyteckich i kryteria ich przyznawania.

Zaś jeśli jeszcze nie czytaliście naszego poradnika o tym, jak znaleźć stypendium, to polecamy ten materiał, dzięki któremu poznacie tajniki szukania i zdobywania wsparcia stypendialnego!

Zestawienie stypendiów i konkursów – co nowego w bazie

Jak zobaczycie poniżej, to był dla nas dość pracowity tydzień. Sprawdźcie, co nowego pojawiło się w naszej bazie – jakie aktualne stypendia i konkursy trafiły do naszych wyszukiwarek.

Stypendia krajowe

Na początek przedstawiamy polskie stypendia, które w tym tygodniu trafiły do naszej bazy:

A może szukacie innych ofert stypendiów krajowych? Przejrzyjcie naszą bazę!

Zestawienie konkursów

Po drugie, w tym tygodniu nie zabrakło też interesujących konkursów. Zajrzyjcie, jakie oferty opublikowaliśmy ostatnio:

A dodatkowo na naszym portalu czekają też inne konkursy!

Staże

Po trzecie, prezentujemy dwa programy stażowe.

A na koniec…

Na zakończenie, jeśli jeszcze nie przeglądaliście październikowych zestawień stypendiów krajowych i zagranicznych, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie oferty czekają na Was w najbliższym czasie.

Natomiast wszystkich tych, którzy chcą wiedzieć co nowego opublikowaliśmy, jakie pojawiły się interesujące stypendia i konkursy, zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter oraz dołączenia do grupy Łowcy Stypendiów.