zestawienie stypendiów grafika do artykułu

24.07.2020

Sezon stypendialny w pełni – zestawienie stypendiów

Ręka w górę, kto z niecierpliwością oczekuje na zestawienie stypendiów? 🙂 W tym tygodniu w naszej bazie pojawiło się sporo nowości! A zatem w zestawieniu tego tygodnia znajdziecie zarówno stypendia dla uczniów, jak i oferty dla studentów. Pojawiają się także ciekawe propozycje stypendiów zagranicznych. Jeśli zaś chodzi o konkursy, mamy nadzieję że w tak różnorodnym zestawie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Co nowego na portalu?

W tym tygodniu szczególnie polecamy Wam zestawienie letnich konkursów literackich, których nabory kończą się w lipcu i sierpniu. Na liście znajdziecie inicjatywy związane z szeroko pojętą twórczością: konkursy poetyckie, prozatorskie, na hasło promocyjne, na przekład opowiadania.

Zestawienie stypendiów krajowych

Po pierwsze, zapraszamy do przejrzenia zestawienia stypendiów krajowych. W tym tygodniu znajdziecie bardzo dużo ofert dla uczniów. Przypominamy, że nabór do wielu z nich kończy się w lipcu i sierpniu. Na liście znajdziecie także oferty skierowane do studentów, artystów i sportowców.

Stypendia krajowe dla uczniów i studentów

Stypendia krajowe dla innych osób

A może szukacie innych ofert stypendiów krajowych? Przejrzyjcie naszą bazę!

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, polecamy najnowsze oferty stypendiów zagranicznych – tych bliższych i dalszych, od Stanów Zjednoczonych, prze Ukrainę, po Chiny i Japonię:

Więcej stypendiów zagranicznych możecie znaleźć za pomocą naszej wyszukiwarki!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, może zainteresują Was poniższe oferty konkursów – w tym tygodniu opublikowaliśmy ciekawe inicjatywy artystyczne, naukowe oraz literackie.

Konkursy artystyczne

Konkursy literackie i naukowe

Na naszym portalu czeka na Was jeszcze więcej różnorodnych konkursów!

Staże

A na koniec przedstawiamy dwie oferty staży:

Jak Wam się podobało najnowsze zestawienie stypendiów, konkursów i staży? Jest w czym wybierać, prawda? To również ogromna zasługa naszej wolontariuszki Beaty – bardzo dziękujemy!

Jak najłatwiej znaleźć stypendia?

Teraz, kiedy na portalu pojawia się coraz więcej ofert, szczególnie polecamy korzystanie z kalendarium. W łatwy sposób pozwoli Wam ono zobaczyć, kiedy kończą się poszczególne nabory.

Pamiętajcie też, że na naszym Facebooku codziennie pojawiają się ciekawe treści!