Na ilustracji widać prosto narysowaną sylwetkę chłopca jadącego na rolkach i czytającego książkę. Tekst na obrazku głosi: "Wesprzyj ponad milion szans na rozwój!* Przekaż 1% na Moje Stypendium. *Liczba odsłon portalu w ciągu ostatnich 12 miesięcy."

9.04.2020

Przekaż 1% na Moje Stypendium

Masz szansę wesprzeć więcej niż jedną ideę, więcej niż jedną inicjatywę i znacznie więcej niż jedną osobę! Pomóż nam rozwijać portal informacyjny o stypendiach. Przekaż swój 1% na MojeStypendium.pl!

Dlaczego?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce i na świecie istnieje wiele różnorodnych programów stypendialnych – dedykowanych nie tylko uczniom i studentom, ale także m.in. artystom, sportowcom, działaczom społecznym, osobom związanym z konkretną branżą czy dziedziną nauki.

MojeStypendium.pl wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Strona jest bazą aktualnych ofert krajowych i zagranicznych stypendiów, konkursów i staży. Od 2006 roku, czyli od początku istnienia serwisu, opublikowaliśmy ponad 12 tysięcy ofert. Dzięki wyszukiwarce każdy może łatwo znaleźć stypendium lub konkurs najbardziej odpowiadający jego zainteresowaniom i potrzebom. MojeStypendium.pl to także kompendium wiedzy o stypendiach i innych możliwościach rozwoju – regularnie publikujemy artykuły publicystyczne, przeprowadzamy badania i analizy. Piszemy m.in. o prawnych aspektach stypendiów, doradzamy, jak przygotować się do studiów za granicą, zbieramy informacje o źródłach finansowania dla organizatorów stypendialnych.

Instrukcja:

W składanym przez siebie zeznaniu podatkowym (PIT-28, PIT-36, PIT 36L, PIT-37, PIT-38) :
1. podaj KRS Fundacji Dobra Sieć, tj. KRS 0000329778
2. podaj wysokość wnioskowanej wpłaty (nie wyższej niż 1% podatku należnego)
3. w rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY wpisz: „Moje Stypendium”

Pamiętaj! Na jednym formularzu PIT można przekazać 1% tylko dla jednej organizacji. W sytuacji jeśli osoba rozlicza się na więcej niż jednym formularzu – w każdym z nich wolno jej wskazać inną organizację.

Przypominamy: 1% można przekazać w zeznaniach podatkowych złożonych w terminie lub w korekcie zeznania podatkowego, pod warunkiem, że zostanie ona złożona w ciągu dwóch miesięcy od upływu terminu składania zeznań podatkowych. Termin składania zeznań podatkowych dla podatników innych niż ryczałtowcy ze względu na obecną sytuację został przedłużony do 31 maja. ⏰

Przekaż swój 1% na więcej niż jedną szansę na rozwój!