zestawienie konkursów artystycznych grafika

18.11.2020

Nowe zestawienie konkursów artystycznych

Inicjatywy dla artystów na portalu Moje Stypendium

Czy zestawienie konkursów artystycznych to coś nowego? Wcale nie! Nowym czytelnikom przypominamy, że portal Moje Stypendium to nie tylko stypendia (krajowe i zagraniczne), lecz również konkursy i staże!

Cykliczne zestawienia konkursów publikujemy w naszym dziale Aktualności. Co więcej, na co dzień dodajemy nowe ogłoszenia konkursowe w naszej nieustannie rosnącej bazie konkursowej.

Ponadto, gdy niedawno pytaliśmy naszych czytelników newslettera, jakie ogłoszenia ich interesują – bardzo dużo osób wskazało na inicjatywy artystyczne!

A zatem, drodzy artyści i artystki – to dla Was publikujemy poniższe zestawienie konkursów artystycznych na najbliższe tygodnie!

Zestawienie konkursów artystycznych

Poniżej znajdziecie zatem kilkanaście ciekawych, aktualnych ogłoszeń konkursów o charakterze artystycznym. Sprawdźcie, jakie inicjatywy dla uzdolnionych artystycznie osób, kończą nabory w listopadzie!

Konkursy na koniec listopada

Na początek tego zestawienia konkursów artystycznych przedstawiamy trzy interesujące inicjatywy z krótkim terminem naboru. Nie ma zatem czasu do stracenia!

A na koniec ważna informacja: wszystkie konkursy są otwarte (bezpłatne) i oferują nagrody pieniężne (od kilku do kilkunastu tysięcy złotych)!

Grudniowe konkursy artystyczne

Ponadto, przedstawiamy zestawienie konkursów artystycznych, do których możecie się zgłaszać w grudniu. Zdajemy sobie przecież sprawę, że przegotowanie kreatywnego pomysłu i dzieła to długotrwały proces. A zatem już dziś zerknijcie na kilka inicjatyw twórczych z terminami naboru w grudniu.

Jeśli nie wybraliście niczego dla siebie – nie straconego! Zaglądajcie zatem regularnie do bazy konkursów artystycznych na portalu Moje Stypendium. Obecnie znajdziecie tam kilka konkursów z kilkumiesięcznym terminem naboru – trzymamy kciuki!