jajka ilustrujące artykuł Nowe stypendia i konkursy na wiosnę2

2.04.2021

Nowe stypendia i konkursy na wiosnę

W zestawieniu z tego tygodnia znajdziecie nowe stypendia i konkursy na wiosnę, a wśród nich coś dla studentów, doktorantów, naukowców, artystów i sportowców.

Co nowego na mojestypendium.pl?

Prócz poniższego zestawienia najnowszych ofert stypendialnych, konkursów i staży, polecamy Waszej uwadze kwietniowe zestawienie stypendiów krajowych i kwietniowe zestawienie stypendiów zagranicznych.

Pasjonatów matematyki, edukatorów i nauczycieli może zainteresować nabór do Programu grantowego  mPotęga. Na projekty do 8 edycji Programu Fundacja mBanku czeka do 10 maja.

Jeśli jesteście uczniami 8 klasy szkoły podstawowej, pochodzicie z niedużej miejscowości i marzycie o nauce w dobrym liceum, to może zainteresuje Was Program Stypendialny KLASA Fundacji BNP Paribas.

Nowe propozycje stypendiów krajowych

Po pierwsze, mamy dla Was kilka bardzo ciekawych polskich programów stypendialnych:

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, zachęcamy Was do przejrzenia stypendiów zagranicznych, które dodaliśmy do bazy w minionym tygodniu:

Zainteresowanym innego rodzaju stypendiami wyjazdowymi, polecamy sprawdzenie co jeszcze czeka w prowadzonej przez nas bazie.

Zestawienie konkursów

Po trzecie, do naszej bazy konkursów w tym tygodniu trafiło sporo nowych propozycji:

A jeśli interesują Was inne oferty konkursowe, to zajrzyjcie do naszej wyszukiwarki.

Propozycja stażu

Po czwarte, mamy dla Was nabór na ciekawy staż:

Pomóż tworzyć portal o stypendiach

Jak może wiecie, portal mojestypendium.pl prowadzony jest przez jest organizacją pożytku publicznego – Fundację Dobra Sieć. To oznacza, że każdy podatnik może przekazać Fundacji swój jeden procent podatku. Pomóż nam rozwijać Moje Stypendium i rozpędzać marzenia ponad 300 tysięcy osób rocznie. Przekaż swój 1% na MojeStypendium.pl!