nowe oferty 2

20.11.2020

Nowe oferty stypendiów, konkursów i staży

W tym tygodniu w naszej bazie pojawiły się liczne nowe oferty stypendiów i konkursów. W zestawieniu znajdziecie zarówno propozycje dla artystów, sportowców, jak i studentów kierunku lekarskiego oraz pielęgniarstwa.

Jak zapewne zauważyliście, w większości programów stypendialnych w tym roku wnioski składamy on-line lub ewentualnie za pośrednictwem poczty. W celu zachowania zasad bezpieczeństwa, zmieniła się organizacja programów. Jednak na szczęście w tym trudnym roku, wbrew wszelkim przeciwnościom, większość krajowych stypendiów została przyznana.

Co nowego na portalu?

Wszystkim artystom w tym tygodniu polecamy zestawienie konkursów twórczych. Znajdziecie tam bardzo różnorodne propozycje – od konkursów dla fotografów, poprzez oferty dla grafików, aż po konkurs na projekt książki dla dzieci.

Zestawienie stypendiów krajowych

Po pierwsze, zobaczcie nowe oferty stypendiów krajowych:

A może szukacie innych ofert stypendiów w Polsce? Przejrzyjcie naszą bazę!

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, polecamy najnowsze oferty stypendiów zagranicznych:

Inne stypendia wyjazdowe możecie znaleźć za pomocą naszej strony!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, może zainteresują Was poniższe oferty konkursów:

Konkursy artystyczne

Na naszym portalu znajdziecie jeszcze więcej ciekawych konkursów!

Staże

A po czwarte, polecamy dwie oferty stażu:

Na koniec

Nieustannie gorąco zapraszamy do korzystania z kalendarium. Pozwoli Wam ono w łatwy sposób obserwować, kiedy kończą się terminy naborów.

Natomiast jeśli jeszcze nie trafiliście do prowadzonej przez nasz zespół grupy na Facebooku – Łowcy stypendiów i konkursów, to zapraszamy!