stypendia w lipcu

1.07.2020

Lipiec 2020 – stypendia polskie i zagraniczne

Prezentujemy polskie i zagraniczne stypendia, które czekają na Was w lipcu. Zwróćcie uwagę na programy dla uczniów. Jest ich tego lata naprawdę wiele.

Zanim dowiecie się, na jakie oferty warto zapolować, przeczytajcie o polecanych przez nas artykułach poradnikowych, analizach i programach stypendialnych.

Nowości na MojeStypendium.pl

Przede wszystkim, jeśli marzycie o  studiowaniu za granicą to nasz artykuł na ten temat z pewnością Was zainteresuje. W materiale odsłaniamy tajemnice stypendiów zagranicznych, ale mówimy też o innych możliwościach wyjazdów.

Proponujemy zapoznanie się z zestawieniem letnich konkursów dla artystów, w którym poza aktualnymi ofertami, znajdziecie też przewodnik po tym, gdzie artyści mogą szukać źródeł wsparcia swoich działań.

Polecamy Waszej uwadze również naszą publikację – Stypendia branżowe – narzędzie rozwoju firmy poprzez wsparcie edukacji. Analiza ta dotyczy stypendiów oferowanych przez firmy i systemu klas patronackich.

Maturzystom polecamy, by pamiętali o Programie Stypendiów Pomostowych. Ten wyjątkowy program ruszy 12 sierpnia. Na rozpoczynających w tym roku studia dzienne, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, czeka około 600 stypendiów pomostowych na I rok.

Poniżej publikujemy stypendia polskie i zagraniczne, do których wnioski można nadsyłać w lipcu.

Stypendia ogólnopolskie w lipcu

Po pierwsze, przejrzyjcie nowe oferty stypendiów ogólnopolskich:

Stypendia regionalne w lipcu

Po drugie, polecamy świeżą ofertę stypendiów regionalnych:

woj. dolnośląskie

woj. kujawsko-pomorskie

woj. łódzkie

woj. małopolskie

woj. mazowieckie

woj. podkarpackie

woj. pomorskie

woj. śląskie

Stypendia zagraniczne w lipcu

Pomagajcie za darmo MojeStypendium.pl

Działania wielu instytucji zmieniły się podczas pandemii. My mamy to szczęście, że wiele zadań możemy realizować online. Podsumowanie nowości ostatnich miesięcy znajdziecie w naszym najnowszym artykule.

Czy wiecie, że możecie nam pomóc działać, rozwijać się i śledzić aktualne stypendia polskie i zagraniczne? Dzięki FaniMani Moje Stypendium może otrzymać od Was darowiznę za każdym razem, gdy kupicie coś w internecie. I to za darmo! Sklep przekaże małą część wartości Waszych zakupów na nasze konto. Więcej o tym mechanizmie znajdziecie w artykule opisującym FaniMani.

Przypominamy o możliwości dołączenia do prowadzonej przez nas na Portalu Facebook grupy Łowcy Stypendiów. Naprawdę warto!