konkursy naukowe

7.10.2020

Konkursy naukowe – jesień 2020

Nowości na portalu Moje Stypendium

Konkursy naukowe dla różnych grup wiekowych są stałą częścią naszej bazy konkursów. Zanim przejdziemy do listy trwających naborów – sprawdźcie, czy jesteście na bieżąco z innymi wiadomościami.

Na początek zatem krótkie podsumowanie, co wydarzyło się w ostatnim miesiącu (wrześniu) na naszym portalu:

Polecamy więc, by być na bieżąco z treściami portalu Moje Stypendium, bo codziennie pracujemy nad nową porcją wiedzy i informacji dla Was!

Konkursy naukowe w naszym serwisie

Październikowe konkursy naukowe

Po drugie – i kluczowe – poniżej znajdziecie ponad 20 aktualnie trwających konkursów naukowych! Co ważne, jesień to często okres ukończenia studiów czy obrony pracy dyplomowej. A zatem właśnie teraz kończy się nabór wielu konkursów na prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie czy rozprawy doktorskie. Jest naprawdę w czym wybierać!

Konkursy na prace dyplomowe

Najpierw zatem – aż 16 konkursów na najlepsze prace dyplomowe!

Inne konkursy naukowe

A poniżej – 6 konkursów na inne działania naukowe!

Dostęp do informacji przez cały rok

Chcemy przypomnieć Wam, naszym czytelnikom, że zespół Fundacji Dobra Sieć tworzy przyjazny, rzetelny portal edukacyjny przez cały rok! Jeżeli zatem poszukujecie aktualnych informacji i stypendiach, stażach, konkursach czy inspirujących inicjatywach edukacyjnych – bądźcie z nami!

Jednym ze sposobów jest zapis na nasz newsletter (widzieliście już, jak się ostatnio zmienił?) oraz śledzenie regularnych wpisów na naszym fanpage’u na portalu Facebook. Zapraszamy!