Ilustracja do artykułu: napis "Zestawienie konkursów artystycznych" na tle kolorowej tkaniny

17.02.2021

Konkursy artystyczne na koniec zimy i początek wiosny!

Co artyści znajdą dla siebie na portalu Moje Stypendium?

Jak zapewne wiecie, regularnie dodajemy do naszej bazy stypendiów inicjatywy dla artystów. Znajdziecie tam nie tylko krajowe stypendia artystyczne, ale także programy zagraniczne kierowane do artystów, architektów i projektantów. Ale czy na portalu poświęconym stypendiom znajdziecie także konkursy artystyczne?

Jak najbardziej! Stale rozszerzamy naszą bazę konkursów. Co ważne, znajdziecie w niej zarówno inicjatywy krajowe, jak i – coraz częściej – międzynarodowe. Ponadto, w naszym dziale Aktualności regularnie publikujemy cykliczne zestawienia konkursów.

Zapraszamy Was zatem do lektury zestawienia konkursów artystycznych, których terminy składania wniosków kończą się w lutym i marcu!

Konkursy artystyczne na drugą połowę lutego

Na początek przedstawiamy trzy ciekawe konkursy których termin naboru mija w ciągu najbliższych tygodni:

Marcowe konkursy artystyczne

Wiemy, że często przygotowanie zgłoszenia do konkursu wymaga nieco więcej czasu – dlatego też zebraliśmy dla Was dziesięć konkursów artystycznych, których nabory kończą się w marcu. Znajdziecie w nich zarówno konkursy kierowane do artystów plastyków, jak i fotografów, architektów czy osób związanych z teatrem. A zatem do dzieła!

Jeśli wśród powyższych pozycji nie znaleźliście nic dla siebie – nic straconego! Zachęcamy do regularnego zaglądania do naszej bazy konkursów artystycznych. Każdego tygodnia dodajemy nowe, interesujące inicjatywy.

A jeśli każdego miesiąca chcecie dostawać wybrane, najciekawsze oferty stypendiów i konkursów wprost do swojej skrzynki mailowej – zapraszamy do zapisów na newsletter Mojego Stypendium!

Trzymamy za Was kciuki!