zdjęcie muchomora ilustrujące artykuł Jesienne aktualności na Portalu Moje Stypendium. Materiał opowiada o stypendiach artystycznych, stypendiach zagranicznych

23.09.2022

Jesienne aktualności na Portalu Moje Stypendium

Czy widzicie, że sezon na stypendia trwa? W bazie MojeStypendium.pl codziennie publikujemy nowe ogłoszenia – stypendia i konkursy. Zajrzyjcie do jesiennych aktualności na Portalu Moje Stypendium.

Nowości na MojeStypendium.pl

Zanim jednak przejdziemy do przeglądu nowości tego tygodnia, zobaczcie do jeszcze oferuje nasz portal.

Na początek chcielibyśmy przypomnieć Wam, że trwa nabór wniosków do Programu stypendialnego Fundacji Inter CarsAkcelerator. Oferta skierowana jest do młodzieży, która swoją przyszłość wiąże z szeroko rozumianą motoryzacją: od mechaniki, przez logistykę, informatykę i sprzedaż, aż po projektowanie na poziomie inżynieryjnym.

Prócz tego, zależy nam byście nie przegapili EXCHANGE PROGRAM TO THE US Fundacji Kościuszkowskiej. Trwa nabór wniosków o granty naukowe na prowadzenie projektów badawczych i rozwojowych w amerykańskich ośrodkach naukowych w roku akademickim 2022/2023.

Natomiast teraz przejdziemy już do zestawienia – Jesienne aktualności na Portalu Moje Stypendium. Prezentujemy nowe ogłoszenia w naszych bazach – konkursy, stypendia, a także jeden staże.

Stypendia w Polsce

Po pierwsze, zobaczcie nowe ogłoszenia dotyczące stypendiów krajowych:

A może szukacie innych stypendiów w Polsce? Zapraszamy do naszej wyszukiwarki.

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, w tym tygodniu zamieściliśmy interesujące stypendia wyjazdowe:

A po więcej stypendiów zagranicznych sięgnijcie do bazy MojeStypendium.pl!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, na naszej stronie czekają na Was jesienne konkursy:

Ale na MojeStypendium.pl znajdziecie jeszcze więcej konkursów!

Propozycja stażu

A po czwarte, proponujemy nowe oferty stażowe:

Pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie też inne oferty stażowe.

Nowe ogłoszenia wprost do skrzynki

Czy korzystacie z Newslettera Moje Stypendium? Serdecznie polecamy! Raz na jakiś czas przesyłamy Wam najciekawsze naszym zdaniem oferty stypendiów i konkursów.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.